690 680 960

Porysowała kluczem dwa samochody. Nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego to zrobiła

Wkrótce przed sądem stanie mieszkanka Świdnika, która uszkodziła powłokę lakierniczą dwóch pojazdów. Kobieta nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania.

Policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie o uszkodzoniu powłoki lakierniczej na dwóch zaparkowanych pojazdach na jednej z ulic miasta. Do uszkodzenia pojazdów doszło w nocy z 1 na 2 lutego. Poszkodowani oszacowali szkody na 8000 zł.

Policjanci ustalili, kto dopuścił się tego czynu. Okazało się, że sprawcą jest 45-letnia mieszkanka Świdnika, która dokonała porysowania zaparkowanych pojazdów za pomocą kluczy.

Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty w sprawie, do których się przyznała. Nie potrafiła wyjaśnić motywu swojego działania. Kobiecie grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. Jak to jest, że porysowaniem albo spaleniem starych gratów odpowiednie służby potrafią się zająć, ale żeby wziąć się za zastawione tymi samymi gratami chodniki lub drogi pożarowe już nie potrafią?
  Spalenie pojazdów to jeszcze rozumiem – poważna sprawa – wywołanie zagrożenia pożarowego. Ale zastawione drogi pożarowe to jeszcze większy problem, bo chodzi już o bezpieczeństwo ludzi, a nie uszkodzenie mienia.

  • Porysowanie zostało zgłoszone i służby które otrzymały zgłoszenie nie mogą nie zająć się tym. Z parkowaniem niestety jest podobnie trzeba to zgłaszać , zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać bo inaczej ta zaraza nam zawłaszczy chodniki. Ja na to zgody nie daję i dzwonie od czasu do czasu .

  • Do puty nie ma zgłoszenia, to nie ma problema. Można się schować w budzie i siedzieć na kompie.

 2. Franio oceni, że to mała szkodliwość bo to były ,,ałdi”.

 3. Pokażcie mi kobietę, która potrafi wyjaśnić jakiekolwiek swoje zachowanie.

 4. Bo to zła kobieta była…

 5. co za babsko… dobrze ze nie zarysowala mojej e60 535d bo tego bym nie zdzierzyl

 6. Bo to Hamburg i wszystko jasne Nadzwyczajny stan upośledzenia.

 7. Dobrze że takich ludzi się wyłapuje. Niech wiedzą że za takie zniszczenia się płaci.

 8. jeżeli ktoś twierdzi że nie zna powodu dla jakiego to zrobił to powinien być kierowany do psychiatryka od razu by pamięć wróciła.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas