Panu z taksówki strasznie się śpieszyło

Włos na głowie może się zjeżyć w trakcie oglądania tego wideo. Czytelnik przesłał nam nagranie, na którym pewien taksówkarz nie bacząc na czerwone światło, mknie przez skrzyżowanie ul. Lipowej z ul. Narutowicza i al. Piłsudskiego. Dzięki innym użytkownikom drogi nie dochodzi do groźnego zdarzenia. Zobaczcie zresztą sami.

2015-12-23 00:55:02
(fot. wideo nadesłane Dariusz)

60 komentarzy

 1. Panom w TAXI czesto wydaje sie ze maja pojazd uprzywilejowany .

 2. Kolejny raz niebezpieczna akcja na tym skrzyzowaniu. Jakies 2 tyg temu stalam na pasie po ktorym tu jedzie taksowka- jako druga czekalam na zielone. Tylko dzieki chwilowemu zagapieniu sie kierowcy przede mna nic sie nie stalo- srebrne volvo kombi od nadbystrzyckiej w strone placu wolnosci przelecialo jak po autostradzie. Lac takich balwanow, tluc i patrzec czy rowno puchna.

 3. gonił bym i wyszarpał z auta za fraki

 4. TAKSÓWKARZE powinni dawać przykład kulturalnej zawodowej jazdy miejskiej !!!!! Tymczasem ogromna ich większość to łobuzy drogowe i cwaniaki , popłuczyny kierowców… czerwone, podwójna ciągła, zakaz zatrzymywania czy zawracania , ograniczenia, ustąpienia pierwszeństwa – to kilka z licznych nagminnych grzechów. Są gorzej niebezpieczni niż do niedawna kierowcy z Ukrainy. Mijam ich z daleka i ustępuję , ja chcę żyć !!!!

 5. To ja byłam tą kobietą na przejściu i mialam szczęście juz nie pierwszy raz samochód prawie po nogach mi przejeżdża.I też miałam ciężki dzień jak to w służbie zdrowia ,ale nigdy nie wchodzę na przejście nawet na zielonym jeśli się nie upewnie że jest bezpiecznie W ten dzień to sami wariaci jeździli wieczorem bo 10 minut później też na zielonym na Głębokiej jakiś młody kierowca z kolegami tylko zdążyłam zobaczył rejestrację LLA nawet nie zwolnił jak wchodziłam na przejście Ale widać aniołowie jeszcze czuwają szkoda tylko że nie wszyscy mają tyle szczęścia i tylko głupi tłumaczy to tym że ma klopoty kierowca i się zamyślił ,bo ja też mam kłopoty i co by było gdybym pewnie weszła bo mam zielone ,a on nawet nie zdjął nogi z gazu Życzę rozwagi na drodze

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online