Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poranne utrudnienia na drodze S17. Opel uderzył w betonową barierę

We wtorek rano na drodze S17 samochód osobowy uderzył w betonową barierę. Przez kilkadziesiąt minut droga w kierunku Warszawy była zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 5 na drodze S17, pomiędzy węzłami Kurów Wschód a Kurów Zachód, na pasie w stronę Warszawy. Jak nam przekazano pojazd osobowy marki Opel Astra uderzył w barierę betonową na rozjeździe pasów ruchu.

Przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się objazdem przez łącznice węzła Kurów Wschód. W chwili obecnej nie ma już utrudnień na pasie w kierunku Warszawy.

2017-06-13 07:15:46
(fot. nadesłane Michał)

6 komentarzy

  1. Do końca nie mógł się zdecydować gdzie chce jechać…

  2. To chyba żart lub mega idiotyzm , stawiać betonowe kloce na rozjeżdzie dróg ! 6 lat temu w poznańskim zgineła cała rodzina dokładnie w takim miejscu . Czy to stawia idiota nie wiedzący czym to grozi?! Tam powinna być bariera energochłonna , Pojemniki z wodą jak w stanach i u niemców te po 1000l ., zużyte opony pomalowane odpowiednio czy stalowe profile wygięte odpowiednio i pochłaniające uderzenie.

    Beton zatrzyma owszem ale URWIE GŁOWĘ OD PRZECIĄŻENIA ŁAMIĄC KARKI PRZY CENTRALNYM UDERZENIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Mylna instalacja drogowa, dzieło urzędników. Bywają elementy groźne, ale dopiero po 200tu czy 300tu metrach ukośnych pasów, linii ciągłych, itp. A w takim przypadku ledwo się zaczęły ukośne pasy i zakręt, a już betonowy klocek. W Rosji poprostu pojechałby rowem, i za kilkaset metrów wrócił na prostą drogę, i takie powinny być bezpieczne instalacje drogowe. Powinny pomagać do wyjścia z błedu a nie dobijać. Tylko że ktoś uznał, że ,,tu jest Polska, tu się dokopuje”. Winne urzędasy.

    • Chciałem napisać, że znowu zawiniła „Święta krowa”, ale twoje wytłumaczenie mnie przekonało. Ani lód, ani flash fotoradaru, ani źle wyprofilowany zakręt, lecz tym razem projektant drogowy. Zgłoś te nieprawidłowości do nadzoru budowlanego, zanim zdarzy się następny wypadek.

    • Jakby kierowcą okazała się kobieta inaczej byś śpiewał, nie winni projektanci dróg tylko baba za kółkiem, nieprawdaż.

  4. Czasem niektórym tzw. kierofcom przeszkadza 100 metrów prostej, równej drogi asfaltowej.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo