Fajsławice: Po raz kolejny pijana matka opiekowała się dziećmi. Miała ponad 2,5 promila

Kolejny raz 25-letnia kobieta zajmowała się dziećmi w wieku 1 roku i 3 lat. Alkomat wykazał u niej ponad 2,5 promila alkoholu. Tym razem oprócz jej matki i siostry, alkohol piło z nią dwóch mężczyzn.

Wczoraj pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej powiadomili policjantów, iż w jednym z domów w gminie Fajsławice nietrzeźwa matka zajmuje się małymi dziećmi.

– Na miejscu funkcjonariusze zastali 25-letnią kobietę, która opiekowała się swoimi córkami. Starsza z nich ma 3 lata a młodsza rok. Mundurowi sprawdzili jej stan trzeźwości i okazało się, że ma w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Tego dnia alkohol piła z nią jej matka, siostra oraz dwóch mężczyzn – obywateli Bułgarii. Wszyscy byli pijani – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

Kobieta 3 tygodnie temu w podobnym stanie zajmowała się dziećmi. Wówczas także interweniowali policjanci. 25-latka miała prawie 3 promile alkoholu. Podobnie jak wczoraj piłą ze swoją matką i siostrą.

Policjanci powiadomili o sytuacji Sąd Rodzinny. Zapadła decyzja o odebraniu dzieci pijanej matce.

– Także wczoraj dyżurny krasnostawskiej komendy odebrał zgłoszenie o innych nietrzeźwych opiekunach. Miało to miejsce w gminie Siennica Różana. Tam 40-letnia kobieta wraz ze swoim konkubentem opiekował się córkami w wieku 12 i 13 lat. Alkomat wskazał wynik dwóch promili alkoholu w organizmie i matki, natomiast jej partner wydmuchał prawie 2,5 promila. W tym przypadku dziećmi zaopiekował się ich starszy brat – dodaje podkom. Piotr Wasilewski.

2017-06-13 10:41:44
(fot. pixabay.com)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. To wszystko nie ważne, ważne że dostała 500+ i pracuje nad wzrostem PKB poprzez zakup alkoholu.

 2. No i ? skoro są alkoholikami to piją i bez leczenia będą pić nadal

  • Do leczenia nie zmusisz jak chory sam nie zechce zerwać z nałogiem. W obawie o utratę praw rodzicielskich i świadczeń na dzieci, przed Sądem zobowiąże się do podjęcia terapii, pójdzie ze dwa razy i tyle. Jak kolejnym razem podpadnie, przemorduje się 3 m-ce w ośrodku zamkniętym i zabawa trwać będzie dalej. Prawdopodobnie dopiero za kolejnym razem Sąd zdecyduje się odebrać dzieci.

 3. I niech ktoś powie że to nie efekt 500+. Dno społeczne chla codziennie na umór mając malutkie dzieci. Baba zeszmacona do cna i przy takim poziomie alkoholu nie należało by jej załować jakby zeszła jak ta na ławce przed teatrem szkoda tylko dzieci bo mają matkę ścierkę.

  • 500+ to… „INWESTYCJA”.

  • O tak, z powodu 500+ zrobiła sobie 3 letnie dziecko….

   • Gdzieś to jest napisane pało że ,zrobiła sobie dzieciaka prze z 500+ megagłąbie. Oczywistym jest że pije codziennie bo jest szmatą na dnie z wynikiem 3;0 i to za tą kasę , a na tym cierpią tylko dzieci matole. Jak tego nie rozumiesz to nie zabieraj tu głosu ośla łąko!

    • Rany, ale ty chyba też z ostrej patologii pochodzisz a i matka musiała pić w czasie ciąży…. Nic ci nie zrobiłem, byłem grzeczny i miły a tu tyle jadu, tyle obelg…

     • Dotarło widzę. Nie pisz durnych tekstów pało następnym razem ,bo utoniesz w obelgach. darj sobie tekst co do matki bo twoja na pewno nie przekazała ci mózgu, bałwanie

    • cos ten olo bardzo zaglebiony w temat i ostro komentuje ciekawe czemu

  • ta ”matka” pila przed ciazą w czasie ciaży i teraz pije majac dwojke malych dzieci 500 plus tylko ja wspomoglo ale nie jest przyczyna. to trwa kilka ladnych lat. dopiero teraz sie za to wzieli tak naprawde.

  • A jak wytłumaczysz fakt, że przed 500+ tez piła…?ok, zgodzę się wątpię, aby pobierając środki, przeznaczyła je dla dzieci – większość pójdzie na przelew. Ale uwierz mi – jak chce pić, to i bez 500+ sobie poradzi…

 4. Siennica Różana. Tak ładnie brzmi nazwa tej miejscowości, a do takich strasznych zdarzeń tam dochodzi. Każdy mieszkaniec to rajdowiec. W SR progi zwalniające powinny znajdować się góra co 50 metrów. Druga patologia to pijaństwo, często występujące z tym pierwszym.

 5. O dzieci postarała się przed programem 500+. Wyobraź sobie jaki żal będzie za utratą pieniążków, bo dzieci to tylko obowiązek. Słyszałaś wcześniej, żeby matkom tak często sprawdzali trzeźwość, a może dopiero, nauczyła się pić?

 6. Alkohol twój wróg! Lej wroga w pysk!

 7. Ale się bawią w tych Suchodołach 🙂 Tam przebiegała „dogłębna” integracja Polsko – Bułgarska 🙂

 8. Jakim prawem ta szmata miała dzieci „pod opieką”? Już od trzech tygodni powinny być one w nowym, kochającym domu.

  • No właśnie i ja chciałam zapytać, ile razy trzeba pijaną matkę przyłapać, żeby jej odebrać dzieci? Znaczy się po jednym razie jeszcze nie? A jak by się coś stało dzieciakom, to na całą Polskę byłby szum… Żenua

 9. Od razu do więzienia pozamykać tam codziennie są libacje i usługi seksualne matka i dwie córki a wszystko za alkohol .szkoda dzieci.

 10. Ludzie ! To nie 500+ jest złe tylko sposób w jaki ludzie go wykorzystują. Tak samo jak alkohol jest dla ludzi, ale trzeba z niego korzystać w odpowiedni sposób.

  • Jakby nie miała kasy na wódę to by nie piła szmata !

   • Piła by piła. Jak nie z 500+ to z innego zródła by wytrzasnęła.

   • Wcześniej to za co piła? Głowa uchlana, pupa sprzedana. Może w drodze kolejne, czarniawe. Sponsorów do zabawy z flaszką wielu. Zawsze to taniej wyjdzie kupić na targu, u znajomej rozkręcić imprezę, niż w agencji się zabawić.

 11. Zabrać dzieci i niech piją dalej. Jeśli będą mieli środki to smacznego. Instynkty macierzyńskie już dawno straciła.

 12. Pewno alfonsy w odwiedziny wpadli z Bułgarii to trza było trochi popić

 13. Tam chodzą zdesperowane brudasy żeby się napić i pourzywac

 14. dawajcie im 500+ siedzą piją w domach ich dzieci to samo będą robić

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach