Ponownie zamkną dla ruchu pojazdów ul. Nałęczowską w Lublinie. Autobusy pojadą objazdami

We wtorek, praktycznie przez cały dzień, wyłączony z ruchu będzie 700-metrowy odcinek ul. Nałęczowskiej od ul. Gnieźnieńskiej w kierunku miasta. Trwają tam prace związane z remontem nawierzchni.

Wykonawca remontu ul. Nałęczowskiej w Lublinie zaplanował na wtorek 9 czerwca kolejny etap prac. Ponownie konieczne będzie wyłączenie przebudowywanej jezdni z ruchu pojazdów. Chodzi o liczący 700-metrów odcinek od ul. Gnieźnieńskiej w kierunku miasta. Utrudnienia w ruchu rozpoczną się po godzinie 7 rano i mają potrwać do późnych godzin wieczornych.

Objazdy będą obowiązywały od godz. 7:15 do północy. Zostały one wyznaczone przez ul. Gnieźnieńską, Wojciechowską i Morwową. Inną trasą pojadą także autobusy komunikacji miejskiej linii nr 3, 33, 54 i 79. Linia nr 3 w obu kierunkach pojedzie ul. Nałęczowską, Gnieźnieńska, Wojciechowską do al. Kraśnickiej. Linia nr 33 w kierunku przystanku centrum będzie kursowała ul. Nałęczowską, Gnieźnieńską, Wojciechowską i Morwową, zaś w stronę Tomaszowic: Wojciechowską i Gnieźnieńską. Linia nr 54 w kierunku ul. Wądolnej pojedzie ul. Sławin, Gnieźnieńską, Wojciechowską, Zana, Bohaterów Monte Cassino, Wojciechowską i Gnieźnieńską. Z kolei linia nr 79 w kierunku centrum ul. Gnieźnieńską, Wojciechowską i Morwową.

W czasie obowiązywania objazdów nie będą funkcjonować przystanki: Sobótki 01, Mazowieckiego 01 i 02, Bohaterów Monte Cassino 03, Cisowa 01 i 02 oraz
Morwowa-Helenów NŻ 02. Ponadto przystanek Gnieźnieńska 02 będzie zlokalizowany na ul. Gnieźnieńskiej za skrzyżowaniem z ul. Nałęczowską.

(fot. Google Street View)

Zobacz również

3 komentarze

 1. 8 lat PO rządziło w Polsce a w Lublinie 17 i w końcu będzie można przejechać bez podskakiwania jak ten piesek w maluchu

 2. Mam nadzieję że ta przebudowa łączy się z dobudową szerszego chodnika, ddr lub minimum ciągu pieszo-rowerowego. Jazda z Lublina na tym odcinku jezdnią pod górkę bardzo irytuje kierowców . No bo rowerzysta pod górę jedzie powoli, nie uprawnia to kierowców do nerwowych ruchów ale niestety zwykle tak to wyglada.
  Wszystko dlatego ze nadal przy remontach miejsce dla innych uczestników ruchu drogowego tj pieszych, rowerzystów zwłaszcza traktuje się po macoszemu. Przede wszystkim jezdnia potem chodnik a ddr to jak nie ma miejsca to nie powstanie. Rowerzysci pozostawieni bez drogi bedą jeżdzili jezdnią przepisowo i niestety , ale nie jest to ich celem , ale w takich miejscach jak tutaj spowolni to ruch bo nie dośc że wąsko to jeszcze zakręt i brak widoczności przy wyprzedzaniu więc sutuacje niebezpieczne to codzienność.

 3. Nie można Nałęczowskiej w całości wyremontować?
  tam jest kawałek dobrej i kawałek fatalnej drogi i tak przez niemal całą długość.
  Żenujące

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia