Przez ponad godzinę jeździła w taksówce po Lublinie i słuchała Michała Szpaka

Jedna z korporacji taksówkarskich z Lublina, można powiedzieć śmiało, spełnia nietypowe zlecenia, a co za tym idzie także marzenia. To był jeden kurs, co prawda ponad godzinny, ale wywarł on spore wrażenie na samym Michale Szpaku.

Opowieść o ponad godzinnym kursie taksówką korporacji e-taxi Lublin, z godziny na godzinę dociera do kolejnych zakątków kraju. Dlaczego? Otóż nie codziennie trafia się klientka, która prosi o godzinną podróż po mieście, z włączonym radiem, w którym ma być słychać tylko jeden utwór „Color Of Your Life” Michała Szpaka.

Historia tego kursu zaczęła się w poniedziałek nad ranem. Do korporacji e-taxi Lublin zadzwoniła młoda kobieta i zamówiła kurs. Zlecenie było dosyć nietypowe. Kierowca taksówki miał jeździć po mieście przez godzinę z włączonym radiem, z głośników którego miał być słyszany głos Michała Szpaka w konkretnym utworze „Color Of Your Life”. Zlecenie trafiło do pana Pawła.

– Dostałem zlecenie, ale o szczegółach dowiedziałem się od dyspozytorki przez telefon. Po dojechaniu na miejsce po pasażerkę okazało się, że nie ma ona żadnego nośnika (w sensie muzycznym). Musiałem więc ściszyć radio i udostępnić swój telefon, gdzie wyszukałem konkretny utwór. Nawet podczas chwilowego postoju, pasażerka nadal słuchała tego samego utworu, aż rozładował się telefon. Następnie zawiozłem ją do domu. Wszystko trwało około półtorej godziny – relacjonował nam nietypową podróż pan Paweł.

Zdjęcie z dyspozycją klientki, znajdujące się na wyświetlaczu terminala trafiło na profil pana Pawła na Facebooku. Wystarczyło kilka godzin, aby historia obiegła kilka razy Internet, a co ciekawe opis podróży dotarł do samego Michała Szpaka.

– Nagle wszyscy to polubili, zdjęcie udostępniła strona na Facebooku Typowy Polski Taksówkarz i od tego wszystko się zaczęło. Potem udostępniła to Eska Rock i odezwał się Michał Szpak, że mu bardzo miło i poprosił o kontakt do mnie. Z managerem Michała Szpaka skontaktował się prezes e-taxi Lublin i okazało się, że artysta podarował dwa bilety dla niezwykłej pasażerki, na koncert w Warszawie. Korporacja ma zafundować kobiecie podróż do stolicy. W momencie, jak kobieta dowiedziała się o tym myślała, że to ukryta kamera i nie mogła uwierzyć – wyjaśnia nam pan Paweł.

– Osobie, która zamówiła ten kurs absolutnie należy się prezent, którym jest bilet na mój koncert WARSZAWA TORWAR 09.10.2016. Czekam na Zwycięzcę ! – poinformował na swoim fanpage Michał Szpak.

Korporacja taksówkarska podsumowała całą historię – To co się wydarzyło w naszym radiu jest po prostu czymś fantastycznym, e-taxi spełnia marzenia. Czy nie warto mieć czasem odrobinę fantazji?

Odpowiadamy: Warto!

2016-09-28 21:04:44
(fot. nadesłane Paweł)

Zobacz również

46 komentarzy

  1. Rozne ludzie maja zboczenia

  2. Ale ludzie mają nasrane. Ciekawe czy kurs był w okolicach ul. Abramowickiej…

  3. czy pasażerką była blondynką

  4. debili w naszym kraju nie brakuje, facebook stał się istną wylęgarnią kretynów i ich swoistą autoreklamą na której jakiś cwaniaczek jeszcze zarabia… chyba czas opuścić fejsa

  5. Nie jestem fanką Michała Szpaka, nie słucham go, ale czasami widzę go w tv i muszę przyznać, że to jeden z niewielu artystów , który w kulturalny sposób potrafi się zachować. Gest Michała bardzo miły 🙂

  6. Różnorodność, dewiacje muszą być, „róbta co chceta”. Tak trzymać!!!!!

  7. A dzie jest napisane, że kurs zakończył się za miastem?

  8. Gdzie tam widzisz 4 taryfę?

  9. A nikt nie zauważył, że po mieście była wożona z 4 na szafie? 🙂 Dobra reklama…

  10. Gdzie widzisz tą 4 taryfę?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska