Ponad 8 tys. nowych zakażeń koronawirusem w kraju, 315 w woj. lubelskim. Nie żyje 91 osób

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 8 tys. zakażeń koronawirusem, w tym 315 w woj. lubelskim. Z powodu COVID-19 zmarło 7 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 84 osoby.

109 komentarzy

 1. „Każdy przypadek COVID-19 ma indywidualny przebieg. U większości zarażonych osób rozwiną się objawy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu. Takie osoby wyzdrowieją bez konieczności hospitalizacji”

 2. Jak to mawiał pewien człowiek…..”Jedyną rzeczą, której powinniśmy się bać, jest strach”. Zdrowia kowidianie.

 3. Sezon przeziebieniowy się zacząć jak to na jesieni a te matoły się spuszczają nad tym jakby to była dżuma albo jakiś tyfus ….

 4. koniec moich komentarzy – szkoda mojego czasu – zobaczymy kto będzie mógł powiedzieć – „Mądry Polak po szkodzie” życzę zdrowia dla wszystkich przestrzegających zasad i nakazów epidemiologicznych a wszystkim niedowiarkom życzę żeby na własnej skórze mogli się przekonać że covid19 nie ma i nie ma się czego obawiać, ewentualnie po zarażeniu kogoś ze swojego bliskiego otoczenia żeby mogli osobiście przekonywać że nic nikomu nie grozi !

  • Szczerze powiedziawszy to śledząc to forum nie spotkałem się z tym ,żeby któś wątpił w istnienie tego wirusa. Już szaleństwo przesłania CI oczy moja droga. Paraliż służby zdrowia jest groźniejszy od covidu

   • a nie widzisz czym jest spowodowany paraliż służby zdrowia ? Przeczytaj swoją wypowiedź i odpowiedz sobie kto jest szaleńcem i kto ma klapki na oczach ! Tak masz rację wszyscy komentujący nie wątpią że COVID19 jest – a sobotni happening był tego dowodem.

    • Dlaczego zlikwidowano oddziały jednoimienne? Tylko dla chorych na covid? Czemu wszyscy są na oddziałach zakaźnych? Coś tu rządzącym nie zgrało się.

     • Weź wpisz w swoje źródło wiedzy ” szpital jednoimienny puławy” i powiel tą informację na lublin112 – a baranie gdzie mają leżeć jak nie na oddziale zakaźnym – no gdzie na ginekologii ? czy w klinice okulistycznej !

      • Czyli kobieta ma rodzić na zakaźnym rozumiem? Jeśli ma przyklepanego Covida?

       • ja nie wiem jak mam pisać do was żebyście zrozumieli nie dziwię się że MZ podaje informacje w obrazkach – bo z czytaniem ze zrozumieniem nasze społeczeństwo ma duży problem – to ty pisałeś że „Paraliż służby zdrowia jest groźniejszy od covidu” wcześniej podając nieprawdziwą informacje „Dlaczego zlikwidowano oddziały jednoimienne?” naprawdę myślisz że kobiety w ciąży zakażone wirusem będą przenoszone do szpitali jednoimiennych lub na oddział zakaźny ? naprawdę jesteś takim idiotą ? Uważasz że na oddziale onkologii nie ma covid i ludzi chorych na nowotwory przewozi się na Staszica ? Proszę nie pisz że jestem manipulowany przez TV lub przez kogoś bo ręce mi opadają już na tą ludzką głupotę !

   • Większość tych antycovidowców to tępaki bez szkoły z iq ameby, cały świat się wywrócił do góry nogami a ci dalej grypa, tepaki pier…e.

 5. Będą jaja jak się z czasem okaże, że kowid najtin to zmutowana grypa, bo jak na razie pokrywa się z sezonem grypowym.

 6. Przestańcie robić te testy.

  • niech się ludzie przestaną badać po co mają mieć wykrywane choroby ! – takim idiotycznym tokiem myślenia wypisujesz te bzdury !

   • W tym wypadku testy nie przyczyniają się do niczego. Do kwarantanny? Do hospitalizowania? Przecież do szpitala idą osoby chore. Serio pytam. Wytłumacz mi proszę :*

    • Testują po to żeby powstrzymać rozprzestrzenianie się pandemii – czy naprawdę uważasz że każdy kto ma stwierdzonego COVID-a idzie do szpitala ? serio ? nie czytaj dziś nic więcej w internecie lepiej już włącz TVN później TVP a na koniec chyba najbardziej neutralny Polsat to może poszerzysz swoje bardzo małe horyzonty na temat pandemii. Tam chociaż wypowiadają się specjaliści w swojej dziedzinie, a nie pan od WF-u jako wybitny epidemiolog !

     • Większość osób właśnie nie idzie do szpitala. TO po co te testy. Niech robią je ludziom w szpitalach tylko.

      • Naprawdę musisz wrócić chyba do nauczania indywidualnego do podstawówki- widać głęboki problem z przyswajaniem informacji – ale nie będę się rozpisywać. Postawiłeś-aś łatwe do odpowiedzi pytanie może pomyśl chwile w jakim celu jest wykonywana taka duża liczba testów i skąd się biorą ludzie na oddziałach zakaźnych. Aha pomyśl również nad tym swoim stwierdzeniem :”Niech robią je ludziom w szpitalach tylko.”

 7. A ty sobie wymyśliłeś?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!