Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pomysł na prezent

Zbliżają się urodziny, imieniny drugiej połówki lub rodziców, a Ty znowu masz ten sam problem i nie masz pojęcia jaką niespodziankę przygotować. Każdy z nas ma co roku to samo zmartwienie na głowie. Jeśli zaczniesz myśleć kreatywnie znajdziesz rozwiązanie na każdy z tych dylematów. Poradnik podsunie Ci nowe pomysły. Dzięki niemu wybranie prezentu stanie się łatwe i przyjemne.

 

Najważniejsze pytanie, jakie musisz sobie postawić to ustalenie kwoty jaką dysponujesz. Jeśli sporo zorganizuj fantastyczny wyjazd. Najlepsze prezenty i niespodzianki to takie, których osoba obdarowywana się nie spodziewa. Dobrze jak połączysz kilka małych upominków np. atrakcyjny niespodziewany wyjazd w ciekawe miejsce, samodzielnie przyrządzoną kolację ze świecami i tort, a także mały upominek np. grę towarzyską, perfumy, gadżet elektroniczny, słuchawki, książkę czy album ze zdjęciami.

 

Pamiętaj, że droższy prezent nie oznacza lepszy. Często najbardziej cieszą takie, które sami przygotujemy. Może to być np. zagadka, dzięki której partner/partnerka musi odszukać właściwy prezent albo słoik z życzeniami na każdy dzień roku, koperty z życzeniami pochowane w kilku miejscach (tyle kopert ile jubilat kończy lat), a w środku oprócz życzeń wspólne zdjęcia, balony z helem i śmiesznymi rysunkami, ogromne pudełko, w którym ukryte są mniejsze prezenty, pyszne babeczki, własnoręcznie uszyta maskotka, dzięki instrukcjom wyszukanym w Internecie, a do tego bukiet dzikich kwiatów.

 

Jak widać pomysłów za które nie zapłacimy zbyt wiele jest całe mnóstwo. Prezent, który dajemy od serca ma niepowtarzalną wartość dla osoby obdarowywanej, a z upływem lat nabiera dodatkowo wartości sentymentalnej. Pamiętaj, że każda niespodzianka powinna być wyjątkowa.

 

Jeśli niezbyt dobrze znasz osobę, której musisz przygotować prezent nie zaszkodzi jak spytasz czego akuratnie potrzebuje, to wcale nie jest jakimś nietaktem. Własnoręcznie zrobiony upominek sprawdzi się dla osób, które znasz nieco lepiej. Ostatnio coraz bardziej popularne robią się prezenty, w których zakupujemy daną usługę. Może to być lekcja tańca, skok ze spadochronu, bungee, lekcja jazdy konnej, wybranie się na strzelnicę, do spa, na zabieg kosmetyczny, na tor wyścigowy, na romantyczną kolację czy wyjazd.

 

Wszystkie aktualne kody bonusowe znajdziesz na kodbonusowy.pl. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek oferty przeszukaj Internet, ponieważ najczęściej znajdziesz tam tańsze opcje. Dzięki promocyjnym kodom możesz otrzymać dodatkowe rabaty i obniżki na usługi, niekiedy także dodatkowe upominki.

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo