690 680 960

Polska Policja: „W sposób absolutnie priorytetowy policja będzie pilnować przestrzegania obowiązujących obostrzeń”

Podczas piątkowej konferencji prasowej z udziałem ministra Mariusza Kamińskiego i Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka, dotyczącej przestrzegania obostrzeń w związku z epidemią, padło zapewnienie, że policja w sposób absolutnie priorytetowy będzie pilnować przestrzegania obowiązujących obostrzeń.

34 komentarze

 1. Eldorado dla złodziei. Maseczka na twarz, a potem kulson jeden z drugim nie mogą zidentyfikować.

 2. Haha Pislicja działa pełną gębą, a potem się dziwią, dlaczego ludzie plują milicjantowi w twarz 😀

 3. Hrabia Monte Cristo

  Ważne że 10 kwietnia już nie będzie wirusa bo prezes zakazał ha ha ha ha ha ha

 4. Idźcie w kościołach sprawdźcie czy jest 1 osoba na 15m2 i egzekwujcie od księdza. Bo ludziom biznesy pozamykać łatwo w imię covida. Kawiarnie/restauracje z ograniczoną liczbą klientów – NIE, siłownie bez jakichś kombinacji z zapisami do kardy narodowej a z zachowaniem sensownej liczby ćwiczących – NIE. Przed sklepami będą się ustawiać kolejki do wejścia jak w ub. roku a do kościółka walą ludzie w liczbie dowolnej i nie dość że nikt tego nie kontroluje, to jeszcze jawnie policja się wypowiedziała że NIE BĘDZIE kontrolować kościołów. To powiedzcie w takim razie jaki jest sens jednych zamykać i odbierać i możliwość pracy jednym a jednocześnie drugim pozwalać tłoczyć się w innym miejscu??? Nie żebym był jakiś anty kościelny, ale to jest bez sensu KOMPLETNIE. Jeszcze komunia z rączki do buzi i tak po kolei. A Episkopat wydał dzisiaj oświadczenie, że człowiek to istota psychofizyczna, więc MUSI zadbać o sferę duchową. No MUSI! NIe musi za to dbać o fizyczność, nie musi ćwiczyć, pracować jeść. Może zdechnąć, byle wcześniej nawrzucał na tacę a rodzina uiściła odpowiednio za pochówek. A policja to jak zwykle bardzo chętna egzekwować i karać mandatami tam gdzie najłatwiej.

 5. Lockdown NIE DZIAŁA! wbijcie to sobie wreszcie do tych pustych lbow! Bo nie długo nie bedzie juz czego ratować.. Ani kogo..

 6. NIe ma czegoś takiego jak obostrzenia, są zalecenia. Słowo obostrzenia zostało wprowadzone aby wywołać większy wydźwięk społeczny. Zmieńcie konstytucję albo wprowadźcie stan wyjątkowy, bo jak na razie karanie jest bezprawne.
  I nie chodzi o to, zeby nie przestrzegać tych zaleceń, ale o to, żeby nie kpić sobie w praw zapisanych w konstytucji i działać zgodnie z nią, czego ten rząd często gęsto nie czyni. Może nigdy jej nie czytali w takim razie, tacy specjaliści.

 7. a moze zaczelaby przestrzegac prawa i konstytucji?

 8. I już jazgot w komentarzach.
  Żale i zgrzytanie zębów.

 9. Że nie wstyd policji swoją twarzą firmować to bezprawie, dobrze wiecie że to że ludzie dali się z niewolić to ich dobra Wola nic więcej

 10. I tak otwierają co niektórzy restauracje i lachxe kładą na jakieś zakazy

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas