Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjny pościg za 17-latkiem w volkswagenie. W trakcie ucieczki doprowadził do kolizji

W minioną sobotę świdniccy policjanci po pościgu zatrzymali 17-latka. Wkrótce młodzieniec stanie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 18. Świdniccy policjanci podjęli próbę zatrzymania do kontroli kierowcy pojazdu marki Volkswagen.

Młody mężczyzna na widok policjantów gwałtownie przyśpieszył, a także nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe. Podczas pościgu na łuku drogi zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Zatrzymał się dopiero po kilkuset metrach z powodu uszkodzeń powstałych w jego aucie.

Jak się okazało, kierującym był 17-letni mieszkaniec gminy Mełgiew. Powodem dla którego uciekał był fakt, że nie posiada uprawnień do kierowania. Za spowodowanie kolizji oraz za jazdę bez uprawnień został ukarany w postępowaniu mandatowym.

Wkrótce sprawą niezatrzymania się do kontroli drogowej zajmie się sąd. 17-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

33 komentarze

  1. Powinni łapać tych co jeżdżą pod wpływem pewnych substancji 😉

  2. Spadać od niego, zrobił tak to on odpowieda anie wy, siedzicie w tym necie i nic pożytecznego nie robicie 🙁 Pana z trzeszkowic co bez prawka jeździ można złapać.. 🙂

    • A co wam tak wszystkim zależy na złapaniu Pana z Trzeszkowic przecież nikomu nic nie robi nie zagraża nikomu jak już jeździ to przepisowo sam osobiście widziałem że jedzie normalnie a nie jak ludzie z Podzamcza próbują się popisać np takie Audi jeździ jak wariat j myśli że to jest fajne i ktoś na to patrzy moim zdaniem to bardziej żałosne niż śmieszne czy fajne ?

  3. Pozdrawiam ściągających z zazdrości poslady ;* właściciel Audi 🙂

  4. Szkoda że nie uciekł. Parę groszy w kiermanie by zostało.

Z kraju

Wiadomości z info112