Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjny dron w akcji nad ulicami Lublina. Jakie grzechy popełniali kierowcy? (wideo)

Wczoraj lubelscy policjanci przeprowadzili kolejne działania skierowane na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze drogówki zwracali szczególną uwagę na miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych.

94 komentarze

 1. Nie lubię tego mema i hasła, ale pod tymi komentarzami pasuje on jak pijak do Wigry 3 albo nawet aŁdi.

  ” SŁYCHAĆ WYCIE – ZNAKOMICIE! „

 2. nieKrytyKrytyk

  proponuje zrobić policji to samo co robia obywatelom, oni tez nie przestrzegają przepisów, z tym że koledzy ich nie ukarają. nagrywać bałwanów niebieskich, wrzucać na neta i zgłaszać do Biura spraw wewnętrznych policji, nie do komendanta, on im nic nie zrobi, oni wykonują jego rozkaz, składać pisma do biura spraw wewnętrznych, tam inaczej trochę działają, zaczną psy tracić prawka to moze przejrzą na oczy

  • 1. Zgoda. Ale dlaczego nagrywać tylko niebieskich bałwanów? Co z bałwanami innych kolorów (innych służb – strażacy, SW, SG)? I co z bałwanami bez kolorów (cywilami)?
   2. Ile znasz przypadków, żeby radiowóz policyjny (oznakowany, albo nieoznakowany) zabił kogoś na pasach?

  • 3. Po internetach krąży filmik, na którym wóz strażacki spycha rowerzystę z jezdni, na CPR. Czy kierującego tamtym wozem strażackim też byś chciał ukarać mandatem? Czy bardziej do sądu to się nadaje?

 3. Primo.Przepis z pieszym się nie zmienił !!!!
  Pieszy ma pierwszeństwo tak jak było,kiedy jest centymetr na pasach a nie jak dochodzi.Policja wyłudza mandaty ! To ile zabiorą Ukraińcowi dadzą.Ludzie obudźcie się !!!!!

Z kraju