Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjna akcja „Trzeźwość”. Jeszcze przed południem trzech rowerzystów dostało wysokie mandaty

W piątek od rana na drogach powiatu opolskiego policjanci prowadzili akcję „Trzeźwość”. W trakcie drogowych kontroli, jeszcze przed południem, mundurowi ujawnili trzech nietrzeźwych kierujących rowerami. Każdy z nich przyjął mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

33 komentarze

  1. Wreszcie skończy się mentalne przyzwolenie rodem z PRL-u dla pijanych kierowców, rowerzystów czy traktirzystów. Mamy XXI wiek duży ruch, szybsze pojazdy oraz zmiany w prawie. Czas DOROSNĄĆ I ZMĄDRZEĆ, ewentualnie poddać się leczeniu… Alkohol jest wrogiem ludzi niedojrzałych i uzależnionych. Ponoszą jadę za swoją głupotę czasem za brak pomocy najbliższych…

  2. A dajcie spokój co się w tym Opolu wyrabia…dopiero urzędnik narobił po pijaku na klatce schodowej, o czym można było przeczytać w ogólnopolskiej gazecie, teraz to…Wstyd.

  3. Takie panstewko silne wobec słabych, słabe wobec silnych… A tłuszcza się cieszy, a tłuszcza raduje. Taka akcja by złapać kliku łapserdakow na rowerach i cieszyć się ze kierowców się złapało. Ważne by tłuszcza igrzyska miała.

  4. ciekawy jestem kiedy powstrzymaja jazde po pijanemy na rowerach w kamionce omal jednego nie przejechalem jak wywalil mi sie przed samochodem policja z opola dotarla po godz jak jego juz nie bylo

Z kraju

Sport