Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjant uratował mężczyznę z pożaru. Otrzymał podziękowania od jego ojca (zdjęcia)

Na początku kwietnia tego roku jeden z puławskich policjantów ruszył na pomoc mężczyźnie znajdującemu się w mieszkaniu objętym ogniem. Chwilę po tym, jak go wyprowadził na zewnątrz, wybuchła butla z gazem. Funkcjonariusz otrzymał podziękowania od ojca uratowanego mężczyzny.

Na początku tego miesiąca w jednym z bloków w Puławach wybuchł pożar. Dym wydobywający się z mieszkania zauważył puławski policjant sierż. szt. Kamil Mitura.

Funkcjonariusz natychmiast ruszył na pomoc. Wbiegł do mieszkania i wyprowadził oszołomionego i przerażonego właściciela. Po chwili wybuchła butla z gazem. Dzięki zaangażowaniu Kamila i innych policjantów, w kolejnych dniach, podjęte zostały kroki, aby pomóc poszkodowanemu posprzątać i wyremontować mieszkanie po pożarze.

We wtorek do Komendy Powiatowej Policji w Puławach wpłynęły podziękowania od ojca poszkodowanego mężczyzny. 80-latek, w imieniu własnym i żony, dziękują pisze m.in. „Syn został poparzony (…). Na szczęście dzięki Wam nie stało się nic gorszego. Dziękujemy za uratowanie Mirka”.

Policjant uratował mężczyznę z pożaru. Otrzymał podziękowania od jego ojca (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

11 komentarzy

 1. Miło, ale pamiętajmy od tego są, a nie od wyrabiania norm i bycia elementem władzy wykonawczej ucisku władzy na obywatelach.

 2. To jest jakieś nienormalne pisanie niby pochwały zamazywane od razu.Szkoda tego policjanta ,a jak u niego sprawność fizyczna i podnoszenie się na drążku.?????

  • Nieważne jak podciąga się na drążku. Udowodnił, że jest skuteczny w akcji.

  • Ciekawe jak Ty podciągasz się na drążku i czy starczyło by Ci odwagi by wejść do tego mieszkania !!! Narażając swoje życie .

  • Nie wiem jak się podciąga na drążku i guzik mnie to obchodzi. Sprawdził się w tym co robi i to jest najważniejsze. Pozdrawiam normalnych w tym fachu.

 3. Szacun dla tego Pana.

 4. Super! Brawa dla bohatera! 🙂

 5. To ten z ojca mateusza

 6. A jakie to ma znaczenie ile ma na drążku, czy ile jest wstanie przebiec? Liczy się, że wykazał się empatią w stosunku do druugiej osoby, w społeczeństwie zaszczutym względem siebie to jest naprawdę wielki gest. Brawo dla tego Pana!

 7. Ciekawe czy gdyby miał 6 sekund do setki, albo 100 podciągnięć na drążku i ważył 60 kg i pobiegłby ratować Twoją babcię ważącą 90kg też byłbyś taki dowciapny ?

Z kraju