Policjant uratował mężczyznę z pożaru. Otrzymał podziękowania od jego ojca (zdjęcia)

Na początku kwietnia tego roku jeden z puławskich policjantów ruszył na pomoc mężczyźnie znajdującemu się w mieszkaniu objętym ogniem. Chwilę po tym, jak go wyprowadził na zewnątrz, wybuchła butla z gazem. Funkcjonariusz otrzymał podziękowania od ojca uratowanego mężczyzny.

Na początku tego miesiąca w jednym z bloków w Puławach wybuchł pożar. Dym wydobywający się z mieszkania zauważył puławski policjant sierż. szt. Kamil Mitura.

Funkcjonariusz natychmiast ruszył na pomoc. Wbiegł do mieszkania i wyprowadził oszołomionego i przerażonego właściciela. Po chwili wybuchła butla z gazem. Dzięki zaangażowaniu Kamila i innych policjantów, w kolejnych dniach, podjęte zostały kroki, aby pomóc poszkodowanemu posprzątać i wyremontować mieszkanie po pożarze.

We wtorek do Komendy Powiatowej Policji w Puławach wpłynęły podziękowania od ojca poszkodowanego mężczyzny. 80-latek, w imieniu własnym i żony, dziękują pisze m.in. „Syn został poparzony (…). Na szczęście dzięki Wam nie stało się nic gorszego. Dziękujemy za uratowanie Mirka”.

(fot. Policja Puławy)

11 komentarzy

 1. Miło, ale pamiętajmy od tego są, a nie od wyrabiania norm i bycia elementem władzy wykonawczej ucisku władzy na obywatelach.

 2. To jest jakieś nienormalne pisanie niby pochwały zamazywane od razu.Szkoda tego policjanta ,a jak u niego sprawność fizyczna i podnoszenie się na drążku.?????

  • Nieważne jak podciąga się na drążku. Udowodnił, że jest skuteczny w akcji.

  • Ciekawe jak Ty podciągasz się na drążku i czy starczyło by Ci odwagi by wejść do tego mieszkania !!! Narażając swoje życie .

  • Nie wiem jak się podciąga na drążku i guzik mnie to obchodzi. Sprawdził się w tym co robi i to jest najważniejsze. Pozdrawiam normalnych w tym fachu.

 3. Szacun dla tego Pana.

 4. Super! Brawa dla bohatera! 🙂

 5. To ten z ojca mateusza

 6. A jakie to ma znaczenie ile ma na drążku, czy ile jest wstanie przebiec? Liczy się, że wykazał się empatią w stosunku do druugiej osoby, w społeczeństwie zaszczutym względem siebie to jest naprawdę wielki gest. Brawo dla tego Pana!

 7. Ciekawe czy gdyby miał 6 sekund do setki, albo 100 podciągnięć na drążku i ważył 60 kg i pobiegłby ratować Twoją babcię ważącą 90kg też byłbyś taki dowciapny ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7675zł 0.58%
  • GBP 5.2861zł -0.2%
  • EUR 4.5447zł -0.01%
  • CHF 4.1472zł 0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą