Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci znaleźli złodzieja po odcisku palca. W łóżku schował komputer z kradzieży

Po odcisku palca policjanci z Kraśnika dotarli do sprawcy kradzieży sprzętu komputerowego. Mężczyzna tłumaczył swój czyn tym, że… „był głodny”.

Na terenie jednego z zakładów leczniczych w Kraśniku doszło do kradzieży komputera z monitorem, myszką i klawiaturą. Poszkodowany oszacował straty na kilka tysięcy złotych.

Śledczy pracujący na miejscu przestępstwa podejrzewali, że sprawca mógł przedostać się tam oknem. Technik kryminalistyki zabezpieczył odciski palców, które mogły należeć do złodzieja. Zabezpieczone ślady trafiły do policyjnej bazy danych.

Pracownicy laboratorium kryminalistycznego dopasowali ujawniony odcisk palca do mieszkańca Kraśnika, który był już kiedyś notowany. Policjanci udali się do miejsca jego zamieszkania.

27-latek zaskoczony był wizytą kraśnickich policjantów, mundurowi w jego łóżku ujawnili komputer pochodzący z kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Jej wymiar to 6 miesięcy ograniczenia wolności. Jak tłumaczył mężczyzna, „rzeczy ukradł, bo był głodny”.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. No tak, laptop mu nie działał bo w kraśniku wi-fi jest zakazane, to potrzebował stacjonarnego…

  2. To musi być jakiś Deceptikon skoro żre komputery.

  3. Ręce konserwowane

    Ciekawe ile z tego komputera wszamał, twardy dysk też da się pogryźć??????????????????

  4. Niebywałe policja po odcisku palca kogoś znalazła. Brawo oni.

  5. Biedaczek ,z głodu mu rozum odebralo …zamiast pójsć do sklepu i ukraść coś do jedzenia ,ukradł laptopa ,który do jedzenia się nie nadaje .Co ten głód robi z mózgiem ,to szok

Wiadomości z info112