Policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali nowe radiowozy. Pomogło wsparcie samorządów (zdjęcia)

Dwa nowe radiowozy, Kia Ceed oraz Volkswagen T6, zostały przekazane przez Komendę Główną Policji do Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. Jak podkreślano, było to możliwe dzięki zaangażowaniu gmin i starostwa powiatowego.

Do Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim trafiły dwa nowe radiowozy. Kia Ceed oraz Volkswagen T6 zostały przekazane przez Komendę Główną Policji, jednak jak podkreślano, było to możliwe dzięki wsparciu lokalnych samorządów. Chodzi zarówno o poszczególne gminy, jak też starostwo powiatowe.

Radiowozy będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy służb prewencyjnych podczas codziennej służby. Kluczyki do nowych pojazdów Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim przekazał na ręce policjantów, którzy będą użytkować świeżo otrzymane auta.

Komendant Leszek Wierzejski podziękował też lokalnym władzom, za zaangażowanie samorządu we wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców oraz pomoc i wsparcie w realizacji tej inicjatywy. Z kolei starosta Dariusz Piotrowski wyraził nadzieję, że nowe radiowozy usprawnią pracę funkcjonariuszy, oraz przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

(fot. SP Opole Lubelskie)

30 komentarzy

 1. Teraz to już nigdy się go rdza nie czepi, ku..wa kiedy to się skończy ?

 2. I co z tego ze ktoś był ochrzczony ,był u komunii ,miał ślub w kosciele itd ? Akurat te dwa pierwsze sakramenty brał bedąc jeszcze osobą nie potrafiącą myśleć i wyciągać wnisków ,wiec co to ma wspólnego z tym ze jako dorosłemu ,potrafiacemu już mysleć , nie podobają się obrzedy religijne w podobno świeckich instytucjach tego państwa ? Ja do koscioła chodze ale mi się to nie podoba i uważam ze świecenie samochodów ,dróg ,budynków itp obiektów jest nie na miejscu w kraju w którym instytucje państwowe ,deklaruja się jako neutralne światopogladowo ,co oczywiscie jest fikcją

 3. sto dwieście trzysta czterysta Pińćset, bóg zapłać. i do tego cyk 2 mld na TVP, i żyjemy w pięknym kraju.
  Tylko czy pokolenie PIastów czy pokolenie PIsów!?

 4. Ja sobie myślę, że skoro przekazuje KGP to niech będzie ktoś z KGP.

  Jak dokłada złotówki ktoś z miasta, starostwa, gminy itp – to nie widzicie tego że okrada Was właśnie Policja, bo środki zamiast w 100% iść z KGP wyciekają z Waszych lokalnych podatków na wydumane potrzeby policji: budynki pojazdu papier, itp…’

  a Klecha zawsze był proszony bo…? bo tak trzeba dobrze żyć z klerem i to się nie zmieni przez najbliższe lata dopóki nie będzie prawdziwego rozdziału Państwa od Kościoła. A przepraszam może być proszony jako fundator, może przekazać budynek na rzecz swojej społeczności, może kupić auto dla Państwowej Straży Pożarnej lub tańsze dla Policji…..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja