Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci poszukują sklepowego oszusta (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują mężczyzny, który robiąc zakupy w jednym ze sklepów oszukał ekspedientkę na kwotę 700 złotych. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Do przestępstwa doszło w jednym ze sklepów na terenie Lublina. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że zarejestrowany przez kamery mężczyzna po podejściu do kasy położył na ladzie plik banknotów.

Następnie w obecności ekspedientki przeliczył gotówkę. W trakcie tej czynności na chwilę odwrócił uwagę kobiety i zabrał z odliczonej kwoty 700 złotych. Po dokonaniu płatności wyszedł ze sklepu wraz z zakupami.

Zobacz zdjęcie 1zdjęcie 2

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z V Komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A pod numer telefonu 47 811 47 27 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

(fot. pixabay.com, Policja Lublin)

21 komentarzy

  1. Jeżeli każdy sklep miałby taki monitoring, doskonałej jakości i w świetnym miejscu, to takich naciągaczy byłoby dużo mniej. Nawet w maseczce bez problemu uda się go rozpoznać 🙂

  2. Jakość obu zdjęć wręcz doskonała !

  3. Albo facet ma wybitny talent albo co jest znacznie bardziej prawdopodobne to laska która przyjęła ten plik gotówki odpaliła sobie działkę a teraz szuka winnego 🙂 bo czemu akurat 700 zł ??? przypadek – nie sadzę hahah

  4. Poznaję Romek.

    • to typowy wyborca pisu jak jerzy albo turysta . ich tłumaczenie jest takie żeokradają żydów albo niemców to można :

  5. No to szukać, do roboty a nie czekają aż na tacy zostanie podane, zamiast latać po autobusach i marketach!

  6. Co za Iluzjonista :O Pani ekspedientka pzynajmniej ukonczyla kurs nauki liczenia pieniedzy za jedyne 700 zl. Od dzisiaj juz wie, że pieniądze przy transakcjach zawsze liczy się dwa razy – raz liczy klient, który płaci za towar, a 2-gi raz sprzedawca przyjmujący pieniądze na oczach klienta przed wydaniem towaru, dotycz to właśnie głownie plików banknotów.

  7. Wielki szacunek dla właścicieli że wybrali właściwy sprzęt do monitoringu, nie znam gościa ale 3mam kciuku że znajdziecie Ch..a!