Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Piesza schodziła już z jezdni. Wjechał w nią kierowca opla (zdjęcia)

Przechodząca przez jezdnię kobieta została potrącona w momencie, kiedy zostały jej już ostatnie kroki do zejścia w bezpieczne miejsce. Występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na przejściu dla pieszych między ul. Grafa a ul. Gospodarczą, potrącona została kobieta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem mężczyzna poruszał się w kierunku Świdnika. Na oznakowanym przejściu dla pieszych wjechał w kobietę, która praktycznie schodziła już z jezdni na chodnik.

Potrącona z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

Piesza schodziła już z jezdni. Wjechał w nią kierowca opla (zdjęcia)

Piesza schodziła już z jezdni. Wjechał w nią kierowca opla (zdjęcia)

(fot. lublin112)

20 komentarzy

 1. Królowa buspasów

  Za wolno lazla, spoznilby sie biedaczysko do hamburga.

  • Ta kobieta była wspaniałą żona,matką i babcią.Była bo nie żyje.

  • Lazła ? Jak możesz tak pisac ? Kobieta nie żyje i miała prawo nawet trzy dni iść przez te pasy ! A ten winiwajca oby poniósł surowa karę!

   • Radzę rodzinie znależć dobrego radce prawnego do spraw karnych i odszkodowań, bo inaczej walka o sprawiedliwość to będzie droga pełna rozczarowań. Wiem co mówie, nam pijany kierowca kilka lat temu potrącił dziecko, wyrok 8 lat, ale nasz prawnik bardzo mocno o to walczył…. zwiększył kare o 4 lata z 4 na 8.

 2. To było do przewidzenia

  Bo nie ma komu sygnalizacji świetlnej tam postawić. Wstyd. Żeby na takiej ruchliwej ulicy nie było sygnalizacji. Codziennie przechodzę przez to przejście i naprawdę jest niebezpieczne.

  • To było do przewidzenia

   Ale do marnowania farby to pierwsi.

  • Są tacy, którzy twierdzą, że zamknięcie tego przejścia poprawi bezpieczeństwo. Jest to działanie w myśl zasady, że gdy na przejeździe kolejowym dochodzi do wypadków, to likwiduje się linię kolejową, bo przejazd kolejowy jest niebezpieczny.

  • A co zmieniła by sygnalizacja? Przecież taki debi.. co rozjeżdża ludzi na przejściu wjechał by na czerwonym!

  • W kierunku na LSW powinna być sygnalizacja na każdym przejściu i dron latać . Może to utemperowało by te wyścigi do i z roboty Świdniczan i mieszkańców okolicznych wiosek .

 3. Za potrącenia na przejściach z Agatką, powinny lecieć najsurowsze kary. I to bez zawieszenia.

 4. niewiele brakowało i całkiem by zeszła

 5. Cham bity deską:)

  a ten z opla to co ślepy totalnie? czy ze Świdnika?

 6. Niestety ta kobieta zmarła… (*)

 7. Szaleństwa drogowego ciąg dalszy.

 8. Kondolencje dla Rodziny.

 9. To jest tragedia, to mógłby być każdy z nas. Patrzysz, nic nie jedzie, idziesz przez trzy pasy i nie zdażysz uciec bo jakieś auto zapiernicza tak że nie zdążysz przejść.

 10. ciekawe czy działały już latarnie..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo