Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

Wczoraj dzięki policyjnej eskorcie pojazd z rodzącą kobietą dotarł szybko i bezpiecznie do zamojskiego szpitala. Auto pilotowali policjanci ze Szczebrzeszyna.

W sobotę policjanci patrolujący miejscowości Wielącza w powiecie zamojskim zauważyli pojazd marki Volkswagen, którego kierowca światłami próbował zwrócić na siebie ich uwagę.

Mundurowi zatrzymali radiowóz, wówczas kierowca volkswagena poprosił o pomoc w dotarciu do szpitala, ponieważ jego żona zaczęła rodzić w samochodzie. Funkcjonariusze podjęli się pilotażu rodzącej kobiety, zaś o eskorcie poinformowali oficera dyżurnego. Policjanci włączyli sygnały, po czym ruszyli w kierunku zamojskiego szpitala.

Dzięki pomocy policjantów rodząca kobieta szybko i bezpiecznie dotarła pod opiekę lekarzy.

(fot. Policja Zamość)

9 komentarzy

 1. Szacun! A ten bury dekiel mówi, że to ZOMO.

 2. A jaki mandat dostał kierowca za nieuzasadnione użycie świateł stanowiące poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym?
  Czy skierowano wniosek o nałożenie kary pieniężnej do Powiatowego Inspektora Sanitarnego?

  • kierowca bombowca

   to było uzasadnione i dla nikogo nie ma znaczenia to że ty nie jesteś w stanie zrozumieć tę sytuację

 3. Córka czy syn ?

 4. Następny wpadający ze skrajności w skrajności. Burt się skarży i nazywa policjantów ZOMO drugi oczekuje mandatów. Po pierwsze manifestacja w Warszawie była nielegalną bo nie miała zgody urzędu stołecznego na jej się odbycie. Tu odsyłam o potwierdzenie moich słów do kandydata na prezydenta Trzaskowskiego kolegi partyjnego senatora który złamał prawo. A w kwestii pilotowania przez rodząca to był stan wyższej konieczności. Co w prawie polskim nie jest wykroczeniem ani przestępstwem.

 5. Milicja ksczgo hujks !!!!

  Ocieplanie wizerunku j
  Yedanych kulsonow?

  • Sugerujesz ustawkę jak w W-wie? Policja stała przed domem i czekała, aż zacznie rodzić?

  • Jak dla mnie trwa w najlepsze robienie z Policji pajaców. Skakanie w rytm idiotycznej piosenki przed oknem rodziny na kwarantannie, przymykanie oka na karmiącą na ekspresówce. Zawsze szanowałam Policję-zawsze. Teraz docierają nawet do takiej osoby jak ja sygnały że nie warto. Jak nie jestem babą karmiącą albo z bachorami dostane mandat za dosłownie byle gó**** . Podczas gdy naród wybrany stwarza realne zagrożenie na drodze, i cisza-jeszcze pochwała i pomoc.

 6. W PRLu też tvp codziennie piała, jakie to ORMO pomocne razem z MO. Koledzy Policjanci, czekają Was długie lata, za zmycie hańby waszych kolegów enkawudzistów, gotowych prać każdego na polecenie bolszewików z Nowogrodzkiej.

Z kraju