Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci chcieli mu dać odblaski, obywatel Ukrainy ich zaatakował

Do policyjnego aresztu trafił 33-letni Ukrainiec, który znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantów. Mężczyzna po zmierzchu poruszał się bez elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym, ponadto wtargnął pod policyjny radiowóz. W trakcie interwencji znieważył i naruszył nietykalność funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Policjanci z opolskiej drogówki podczas patrolowania rejonu gminy Wilków w powiecie opolskim zauważyli pieszego, który poruszał się drogą poza terenem zabudowanym nie posiadając na sobie elementów odblaskowych.

– Policjanci chcieli pouczyć pieszego i wręczyć mu odblaski. W pewnym momencie 33-latek narodowości ukraińskiej wtargnął pod nadjeżdżający radiowóz. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny. W trakcie jej przeprowadzania od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu, ponadto mężczyzna stał się agresywny i znieważył mundurowych słowami powszechnie uznanymi za obelżywe. W związku ze swoim zachowaniem został zatrzymany. W trakcie przewożenia do komendy, mężczyzna naruszył również nietykalność cielesną policjantów poprzez kopanie ich po nogach – informuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

W poniedziałek 33-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariuszy i naruszenia ich nietykalności cielesnej. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

37 komentarzy

 1. Ja nie chcę żeby ten i wielu innych młodych ukraińskich byków było utrzymywanych z moich podatków w więzieniu także powinno być ogólnopolskie referendum czy życzymy sobie nadal tak rozpieszczać ten naród pesele zasiłki 500 plus 300 plus to miało pomóc polskim rodzinom a napędziło turystykę zasiłkową.

 2. Medal mu dać ! A może za Bug odstawić ? Ile można się z nimi cackać ?

 3. Do wora i do jeziora

 4. Wtargnięcie to takie szczególne wejście przed jadący pojazd, że odległość do pojazdu jest na tyle mała, że nie da się uniknąć potrącenia osoby dokonującej takiego wejścia przed pojazd.
  Jeżeli policjanci nie potrącili osoby, która rzekomo „wtargnęła” przed ich pojazd – oznacza to, że takie wejście nie było wtargnięciem.
  Oczywiście było to zdarzenie także niezgodne z prawem (było to wykroczenie), ale to nie było wtargnięcie.

  • Idź na biegłego taki jesteś mundry. hahahahha

  • A może musieli uciekać na boook jak im wtargnął bo by go rozjechali. To takie wtargnięcie byłoby wtargnięciem czy nie? Jak żeś taki mundury.

 5. Dobrze tak. Szkoda, że nie strzelał do sługusów tych co ich zaprosili

 6. oto przykład wdzięczność „braci”. goniłem, gonię i gonić będę psy niewdzięczne.

 7. nawpuszczali mlodych przeciez maja zakazwyjazdu ale placa 5000eu i sie jedzie

 8. Deportować do Ukrainy na pierwszą line frontu jak taki kozak

 9. Frania z nim wysłąć na 1 linie frontu,ten by walczył a franio by się ze….ł

Dodaj komentarz

Z kraju

Wiadomości z info112