Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pół tysiąca sztuk podróbek odzieży na targowisku przy ul. Ruskiej

43-letni obywatel Bułgarii na targowisku przy ul. Ruskiej w Lublinie oferował do sprzedaży podrabianą odzież. Policjanci zabezpieczyli pół tysiąca sztuk podróbek.

W miniony poniedziałek policjanci z Lublina na targowisku przy ul. Ruskiej w Lublinie zatrzymali 43-letniego obywatela Bułgarii, który handlował na jednym ze stoisk podrabianą odzieżą.

Były to przede wszystkim spodnie, bluzy i koszulki znanych marek. Funkcjonariusze zabezpieczyli 500 sztuk takiego asortymentu. Zatrzymany trafił na komisariat, gdzie został przesłuchany.

Zgodnie z przepisami ustawy prawo własności przemysłowej obrót artykułami oznaczonymi podrobionym znakiem towarowym zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja Lublin)

6 komentarzy

  1. i bardzo dobrze..jechać z takimi

  2. Co tam jakieś marne czterysta parę sztuk, pół tysiąca, to brzmi dumnie (!) 😆

  3. A to jakaś nowość?

    • Nie, żadna nowość – tu się stosuje takie tiki-myki – np. jak ciut brakuje do tysiąca to pisze się; prawie tysiąc, jak inne media piszą, że napadł z bronią, to tu: „miał napaść z przedmiotem przypominającym broń”, a jak komuś polskie: „trzy ćwierci do śmierci”, to „po uczonemu” pisze się, że: „jest w stanie stabilnym”.

  4. A papierosów nie znaleźli?

  5. nieKrytyKrytyk

    a już myślałem że chodzi o te podróbki co na wiejskiej mamy, podróbki władzy,