Podstawiony kierowca nie pomógł. Ksiądz z Lublina skazany za jazdę po pijanemu

Zakończył się proces głośnej sprawy lubelskiego księdza, który kierując samochodem po pijanemu, o mało nie doprowadził do wypadku. Później konsekwentnie nie przyznawał się do winy, co rusz zmieniając wersję wydarzeń.

67 komentarzy

 1. popi(o)łem po głowie

  Dobra zmiana , czyli rządy pana , wójta i plebana . Ja jako suweren wymierzam inną karę , niech morda z siostrzeńcem w ramach dobrej zmiany przerobią wypasioną zapewne ( nie byłem ) plebanie na Skierki na.. Młodzieżowy Dom Kultury czyli… ” Niech zostanie tak jak było… ” Amen

 2. Cały sęk w tym, że czasy się zmieniły diametralnie teraz księża są nie wierzący taki zawód pod przykrywką wiary.Kasa duża, immunitet, etaty wolne cały czas, firma się rozrasta jak żadna inna. Skoro jest popyt i społeczeństwo na to pozwala to czemu nie…. Cała na przód ….

 3. Leszek Szu nie takie numery robił.

 4. „Janusz” ciekawe czy tak samo byś mówił jak by kogoś twojego bliskiego potrącił albo zabił po pijanemu?

 5. A moze by tak nieboraka unniewinnic, pisac trza do Ziobry albo do Dudusia.

 6. Ciekawe o czym będzie kazanie w niedzielę,chyba o szkodliwości działania alkoholu na życie i zdrowie człowieka oraz ich rodzin.

  • To, ze jezdzil po pijaku to jedno. Gdyby wtedy przyjal kare, poszedl na terapie i schowal sie w jakims klasztorze, byloby ok. Najgorsze ze przez lata ten pseudoksiadz wolal zyc w klamstwie niz obludzie niz przyznac sie do swoich slabosci i bledow. Wstretny typ.

 7. Po lsmach już krążą legendy o ksiedzu wyklętym co poległ w walce z systemem 🙂

 8. większa zrzuta na tacę czeka wiernych ! Składka na grzywnę !

 9. On nie jedno ma na sumieniu i wiele osób o tym wie od dawna. Od lat nie wpuszczałam Go po kolędzie. Kiedyś mi wypomniał że nie widzi mnie w kościele. A ja poprostu nie mogłam patrzeć na zakłamaną fałszywą gębę a tym bardziej nigdy bym się nie wyspowiadała u niego. Wstydu nie ma !

 10. A ja mam pytanie czy podstawiony kierowca poniósł odpowiedzialność karna za składanie fałszywych zeznań? Z tego co pamiętam fałszywe zeznania składała również gosposia. Co z nimi?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!