Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podrzucił odpady na terenie Lublina. Dostał mandat i posprzątał (zdjęcia)

Strażnicy miejscy z Lublina ustalili sprawcę podrzucenia odpadów na jednej z ulic miasta. Mężczyzna został ukarany mandatem oraz zobowiązany do uprzątnięcia odpadów.

Funkcjonariusze Oddziału Dzielnicowych Straży Miejskiej w Lublinie podjęli interwencję dotyczącą dzikiego wysypiska z odpadami przy ulicy Świętochowskiego i Lema.

Jak informują strażnicy, w śmieciach znajdowały się między innymi odpady budowlane i poremontowe, duża ilość makulatury oraz folie, odpady plastikowe i butelki. Funkcjonariusze z dokładnością sprawdzili dzikie wysypisko odpadów i znaleźli informacje, które pozwoliły ustalić właściciela śmieci oraz sprawcę ich podrzucenia.

Mężczyzna, który nielegalnie porzucił odpady w tym rejonie został ukarany mandatem karnym oraz zobowiązany do niezwłocznego usunięcia zaniedbań. Rekontrola w kolejnych dniach wykazała, że teren został uprzątnięty.

Podrzucił odpady na terenie Lublina. Dostał mandat i posprzątał (zdjęcia)

(fot. SM Lublin)

12 komentarzy

 1. I powinien zaplacic min. 2tys mandatu

 2. prawo jazdy za jajka

  Przewiózł śmieci na Samsonowicza 😀

 3. Zapraszam na Chemiczną. Jakaś Ku#$%^&* podrzuca tam śmieci. Już zgłaszałem do SM, ale śmieci nadal leżą.

 4. Jedyną karą, która dawałaby efekt odstraszający, byłaby publikacja wizerunku i przepadek mienia użytego do podrzucenia odpadów, czyli samochodu albo samochodu i przyczepki. To momentalnie zadziałało by na takich Januszy.

 5. Z tego co mi wiadomo to ten facet jest obserwowany 24 godziny na dobe bo w takich przypadkach jest niemal pewne ze zrobi to drugi raz zeby sie odegrac,i wtedy go dojada,

 6. pewnie dostal 500z; a powinien 5000

 7. Niech przyjada na ul. Sosnowa na koniec to tez zobacza od 2 miesiecy leza.A to teren miasta wiec kto ma sprzatnac?Dzielnicowy chyba tu nigdy nie zagladal. Zapraszamy

 8. MKK jest za ten czyn od 20 pln i tyle na początek otrzymał.

 9. MKK jest za ten czyn od 20 pln i tyle na początek otrzymał.

 10. Kara 500 zł to śmiech na sali .Powinno być min 5 tys.to wtedy by się zastanawiali czy warto.