Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podrzucali odpady na przystanek. Zaatakowali rodzinę, która zareagowała na śmiecenie (wideo)

Kilkukrotnie zajeżdżali drogę, kiedy w końcu udało im się zatrzymać pojazd, jeden z mężczyzn usiłował rozbić w aucie szybę. Osobom podróżującym mercedesem na niemieckich numerach rejestracyjnych udało się uciec, sprawą zajmuje się policja.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Hedwiżyn w powiecie biłgorajskim. Jadąca drogą wojewódzką nr 858 ze Zwierzyńca do Biłgoraja rodzina z dziećmi dostrzegła stojące na przystanku auto, z którego wyrzucane były śmieci. Kierujący zareagować na fakt śmiecenia użyciem klaksonu. To sprawiło, że mercedes ruszył i po chwili zajechał świadkom drogę.

Kierowca ominął pojazd, jednak osoby z mercedesa nie dały za wygraną. Kilkukrotnie starały się zmusić mężczyznę do zatrzymania. W jednej z tych prób z mercedesa wypadł na jezdnię pasażer. Kiedy im się to w końcu udało, jeden z mężczyzn podbiegł do auta i uderzając pięściami w szybę, usiłował ją wybić. Napastnik nie zrezygnował nawet po informacji, że wszystko jest nagrywane.

Niebawem zaatakowanej rodzinie udało się odjechać, powiadomili też o wszystkim policję. Napastnicy zrezygnowali jednak z kolejnych ataków i zaczęli uciekać w kierunku Niska. Jak wyjaśnia zaatakowany kierowca, ewidentnie było widać, że osoby podróżujące mercedesem znajdowały się pod wpływem alkoholu. Zaatakowana rodzina ma złożyć zawiadomienie na policję, w którym domagać się będzie ścigania sprawców.

(wideo – StopCham)

42 komentarze

  1. Asf afrykański pomór świń buhaha

  2. Tak im teraz podnoszą opłaty za wywóz śmieci, że ludziska z biedy muszą zostawiać odpady na przystankach. Panie burmistrzu, jak żyć?

  3. Dlaczego nie dzwonili od razu po kulsonów ? On jedzie kobita dzwoni, w czym problem? Kulsonowóz ustawił by się przy wjeździe do Biłgoraja i zgarnął typów.

    • przecieżdzwonią po kulsonów ale wiesz jak jest w takich pisdogrodach. powiedzą żeby przyjechali na komende i złozyli zeznania 🙂

  4. policja nie miała czasu , ochraniali pomnik kaczyńskiego

  5. Po pierwsze za późno wykonali telefon, po po drugie ja w takiej sytuacji, jadąc z rodziną walę napastnika(wystarczy nabrać rozpędu). Miałem takiego bohatera parę lat temu, nawet nie wiem czy żyje. ?

  6. bękarty adolfa hitlera na wyjeździe he he ale to pewnie okoliczne zaszczańce po szczyno-samogonie ale po zatrzymaniu będą się roz…lać na wyścigi łby bez kultury

  7. Pani ze 112 wnikliwie wypytywała o przygotowany do sprawdzenia zeszyt z religii, niestety poszkodowany od dawna nie uczęszczał – sprawa do umorzenia.

Wiadomości z info112