Podróż z pracy zakończyła w rowie. Miała niemal 2,5 promila (zdjęcia)

W minioną sobotę policjanci z Lubartowa zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Kobieta zakończyła swoją podróż w przydrożnym rowie. W jej ujęciu pomógł funkcjonariusz straży miejskiej z Lublina.

W sobotę policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że osoba kierująca pojazdem osobowym marki Lancia może być nietrzeźwa. O wszystkim poinformował strażnik miejski z Lublina, który jadąc prywatnym samochodem w czasie wolnym od pracy, zauważył samochód osobowy w przydrożnym rowie w miejscowości Łucka.

Kierująca tym pojazdem sama wyszła z niego, tłumacząc, że wracała z pracy i wjechała do rowu, próbując skręcić w boczną drogę. Strażnik nakazał jej wyłączyć silnik i włączyć światła awaryjne oraz wezwał na miejsce patrol policji.

Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie 45-latki. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

(fot. Policja Lubartów, SM Lublin)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. baba moczymorda ale kicha!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Nikt nie mysli,jej tylko zimno i smutno bylo z poniedzialku w pracy,ona jedynie herbatke z pradem pila co by sie nie rozchorowac i pracodawcy w klopotliwej sytuacji nie postawic😉

 3. to jest uczciwa, bardzo dobra i szanowana rodzina i nie mająca żadnych złych oznak itp. wypadki zdarzają się każdemu, nie osądzajmy ludzi, znam osobiście całą rodzinę i zdecydowanie jestem przeciw tym bezpodstawnym obelgom, szkoda że tak się stało i została szkalowana teraz przez innych

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja