Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podpalenie przyczyną pożaru przy ul. Pogodnej

W piątkowy wieczór w Lublinie znów płonęły śmietniki. Tym razem podpalono pozostałości po remoncie mieszkania, złożone w rejonie ul. Pogodnej na Bronowicach.

Do pożaru doszło w piątek po godzinie 22 przy ul. Pogodnej w Lublinie. Strażacy zostali zaalarmowani o płonących meblach w rejonie jednej z wiat śmietnikowych. Jak poinformował nas Czytelnik, ktoś podpalił leżący w pobliżu śmietnika tapczan. Płomienie objęły złożone obok meble oraz inne znajdujące się się tam pozostałości po remoncie mieszkania. W ogniu stanęło też rosnące obok drzewo.

Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej. Strażacy szybko opanowali sytuację i nie dopuścili do rozprzestrzenienia się ognia. Wstępnie ustalono, że przyczyną pożaru było podpalenie.

Jest to kolejny w ostatnim czasie podobny pożar w Lublinie. Najczęściej płoną wiaty śmietnikowe lub też pojemniki na frakcję suchą. Zdarza się, że ogień przenosi się również na zaparkowane w pobliżu samochody.

60

61

62

63

(fot. lublin112, wideo – nadesłane – Daniel)
2018-06-08 23:22:21

6 komentarzy

  1. Nie ma wątpliwości zabawa przednia, dopóki nie podpala przy okazji kilku aut. Dostaną do spłaty kilkuset tys zlotych to będą mieli super życie. Pół wypłaty na życie, drugie pół na spłatę kilkuminutowej zabawy z młodości .

  2. Pożar jest też kawałek dalej – przy skrzyżowaniu z Grabskiego. Jest 1.45 a remonty trwają w najlepsze. Huk, sygnały dźwiękowe i wszelkiego rodzaju hałasy są straszne??…. Czy oni mają pozwolenie na pracę nocne??

    • Prace nocne *

      • I bardzo dobrze, że trwają. Szybciej skończą. Jak Ci hałas przeszkadza, to kiego grzyba do miasta się sprowadziłaś? Było na weekend wyjechać a nie kisić się w bloku.

  3. Tam jest wszędzie monitoring zaraz dziada znajdą i zapłaci za wszystko.

  4. To ten sam co stację podpalił i kiedś mieszkanie na Puchacza.

Z kraju