Poderwał motocykl na jedno koło, zderzył się z trzema samochodami. Groźny wypadek w Lublinie (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Piłsudskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Dolnej Panny Marii zderzyły się cztery pojazdy.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 14 na al. Piłsudskiego w Lublinie. Na wysokości MPWiK-u motocyklista zderzył się z trzema samochodami osobowymi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak wstępnie ustalono kierujący motocyklem mężczyzna jechał od strony ul. Lipowej, stracił panowanie nad jednośladem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z audi, skodą oraz dacią. Następnie motocykl uderzył w stojący na chodniku betonowy śmietnik.

Z relacji świadków wynika, że motocyklista miał poderwać maszynę na jedno koło i tak jechać przez kilkaset metrów. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, motocyklistę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu, oba pasy jedni w kierunku centrum są częściowo zablokowane. Wstrzymane zostało kursowanie niektórych trolejbusów komunikacji miejskiej.

AKTUALIZACJA 16:09
Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że zanim motocyklista utracił panowanie nad pojazdem, drogę miał mu zajechać wyjeżdżający z drogi podporządkowanej samochód. Na chwilę obecną jednak dopiero będzie to dokładnie ustalane. Zabezpieczone mają zostać nagrania monitoringu, dzięki którym funkcjonariusze poznają szczegółowy przebieg wypadku.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Milena, Patryk, Łukasz – dziękujemy!)

51 komentarzy

 1. Wszystko przez brak toru!

 2. Ale jakby to byl ktos od ciebie z rodziny to miałbyś inne zdanie i pomysl czasem co piszesz w internecie, bo ci co tak piszą wykazują sie większą głupotą niz ten motocyklista

 3. Biedny Motocyklista zachował zimną krew, podjął jedyne słuszne wyjście z sytuacji. Piękny motocykl już nie wróci na drogę. Dzięki niemu w wypadku nie było rannych, to jest najważniejsze.

 4. Ciekawe czy portal za ten tytuł artykułu zamieści przeprosiny dla motocyklisty, bo jak się okazało było zupełnie inaczej niż jest to opisane, a czytelnicy już sobie wyrobili opinię na temat chłopaka, co widać po komentarzach.

  • Ale że nie jechał na jednym kole ???? Jak by jechał na dwóch z normalną prędkością nic by się nie wydarzyło, taki kolejny nudny przejazd by był, a tak , piszą gazety.

  • dość kłamstw w gazetach!

   Oryginalny artykuł wprowadzał w błąd. Ja przepraszam motocyklistę za siebie, bo nie ma jego winy w wypadku!

 5. Czy Wy jesteście ślepi? Nie bylo zadnej jazdy na jednym kole. Samochod wyjezdzajacy z podporządkowanej wymusił pierwszeństwo na motocykliście.

 6. Co to za stek bzdur, motocyklista jechał swoim pasem co widać na nagraniu. To kierowca Audi wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z podporządkowanej! To ma być rzetelne dziennikarstwo?…

 7. Lewackie media.

 8. Nie jechał na jednym kole kierowca audi wymusił pierszenstwo obejrzyjcie film A nie bzdury piszecie

 9. Mam pytanie? A ręcznej sugestię !!! Proszę zwolnić osobę która pisała ten artykuł, bo po tym co przeczytałem a zobaczyłem na filmie z tym wypadkiem stwierdzam że ta osoba jest uboga w rozum i z pewnością nie można jej jego nazwać reporterem. Pozdrawiam 🙂

  • Szanowny Goofy. Przemyślał czytelnik w ogóle, to co napisał? Od kiedy osoby które piszą dany artykuł, ustalają okoliczności zdarzenia???? Od tego jest policja. I dopiero ustalenia funkcjonariuszy są przekazywane u nas. Wyraźnie było zaznaczone, że „świadkowie, w tym uczestnicy zdarzenia tłumaczyli, że motocyklista jechał na tylnym kole”. Naprawdę aż nasuwa się odpowiedź tymi samymi słowami o „ubogim rozumie. Po drugie nagranie nie pokazuje tego, co było wcześniej.

 10. Wielka szkoda dla kierowcy audi ale inne nagrania nic w kwestii wypadku nie zmienią. Jest skończony.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL