690 680 960

Podejrzanie jechał audi, był pod działaniem środka odurzającego. Pasażer miał słoiczek z roślinnym suszem

21-letni mieszkaniec gminy Hanna odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego. Co więcej, policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili przy pasażerze słoiczek z marihuaną.

W miniony weekend policjanci z Wisznic w miejscowości Szymanowo zatrzymali do kontroli pojazd marki Audi, którego styl jazdy wzbudził podejrzenie mundurowych. Autem kierował 21-latek z gminy Hanna.

Mężczyzna był trzeźwy, jednak jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod działaniem środków odurzających. Potwierdził to również przeprowadzony przez funkcjonariuszy test. Od 21-latka pobrana została krew do badań na zawartość narkotyków w jego organizmie. Co więcej u pasażera audi funkcjonariusze ujawnili słoiczek z marihuaną. Narkotyki zostały zabezpieczone natomiast obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. 21-latek będzie odpowiadał będzie za kierowanie autem pod wpływem środków odurzających, zaś 39-latek usłyszał zarzuty posiadania i udzielania narkotyków jak też uprawy konopi innych niż włókniste. Za popełnione czyny grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

2 komentarze

  1. Pan Anioł Cieć

    Wychodzi na to, że ów pasażer i „posiadacz”, to badziewie na siłę wypychał w japę „użytkownika”, a ten (Bogu ducha winny) jarał, albo żarł (niepotrzebne skreślić).

  2. MAJERANEK:D

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas