Podczas wyprzedzania potrącił kobietę. Piesza jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala ok. 30-letnia kobieta, która została potrącona przez samochód osobowy. Droga miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

61 komentarzy

 1. Długo prosta, piękny asfalt, lekko z górki, więc pewnie idiota pędził, bo trzeba mieć talent, żeby zdjąć pieszą z pobocza po drugiej stronie jezdni.

  • Nie kompromitujesz się.
   Bez względu na prędkość piesza miała obowiązek zejść z jezdni. Tyle panie mądralo.

   • Co ty bredzisz. Delikwent zdjął pieszą z pobocza na przeciwnym pasie. Piesza nie mogła go widzieć, bo najechał na nią od tyłu. Pieszy schodzi z jezdni na widok pojazdów poruszających się z naprzeciwka po jego stronie jezdni, bo je widzi. Do tego piesza i tak na bank szła żwirem.

    • Nie na bieżąco jestes. Kilkanaście lat temu była zmiana przepisów i pieszy ma obowiązek schodzić z jezdni jak z tyłu ktoś wyprzedza.
     Jak ma to zrobić? Przepisy nie precyzują, ale podpowiem- myślenie nie boli.

    • Owszem było by tak gdyby piesza szła w stronę Niedrzwicy a nie Osmolic. Idąc w tą stronę powinna iść po przeciwnej stronie. Dodatkowo nie była widoczna. Jak myślisz na ile wcześniej było ją widać o tej porze?

    • Z jakiego pobocza? To że się zatrzymał na poboczu z rozbitą szybą wcale nie swiadczy że tam doszło do potrącenia. Ślady hamowania zaczynają się na jezdni więc piesza żadnym poboczem nie szła tylko po jezdni. Znam sporo takich ludzi co prędzej na maskę wskoczy albo stanie murem na drodze niż zejdzie na pobocze.

 2. co się dzieje z franiem,że jeszcze milczy???

  • Pabloo(oryginał)

   Franio dziad ma dziś serwis w sklepie dziecięcym pewnej marki. Serwisuje plastikowe łożyska w trójkołowcu, oraz sprawdza połączenia plastikowych nitów w komorze ładunkowej.

 3. jeśli faktycznie szła poboczem, w co powątpiewam patrząc na miejsce uderzenia w samochodzie
  przecież nie wyprzedzał poboczem

  • Widać na zdjęciach, że delikwent szorował lewym kołem pobocze.

   • Okulary sobie kup. Samochód żadnym poboczem nie jechał tylko piesza szła po jezdni. Do potrącenia doszło na jezdni a samochód z rozbitą szybą zatrzymał się lewym kołem na poboczu.

 4. Szła nieprawidłową stroną jezdni. A kierowca wyprzedzany powinien się zatrzymać i udzielić pomocy a odjechał. Pytanie dlaczego? Bo to go g*wno obchodziło czy może był nietrzeźwy i mu się zjechało spychając wyprzedzającego?

 5. Kolejny idiota za kierownica. Zabrac prawko i do celu z gejami na 18 lat.

 6. Kierowca wyprzedzany zbiegł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy przypadek?patrząc po śladach jakie są na jezdni to kierowca renaulta był tak jakby zepchniety,spychany z jezdni,bo tylko prawe koła zostawily ślad chamowania reszta była na poboczu, dlaczego miał by zjeżdżać na pobocze skoro na jezdni mieszczą się spokojnie dwa auta,nie wyprzedzal ciężarówki!swoją drogą piesza też nie powinna iść tą stroną ulicy skoro zamierzała w stronę marianki nie usprawiedliwiam też kierowcy bo powinien on zachować ostrożność podczas manewru wyprzedzania ale jestem mieszkańcem I wiem że o tej godzinie słońce oślepia!moim zdaniem zawiniły obie osoby!Ale to tylko moje zdanie zapewne,sprawa trafi do sądu i to on zadecyduje co z losem kierowcy.

 7. Po co ten hejt. To był wypadek. Kierowca nie jechał zygzakiem, piesza nie wbiegła pod koła samochodu. Nic nie piszą o narkotykach czy alkoholu. Gdyby jechał b.szybko pisaliby o ciele, a nie szpitalu. I jedno i drugie będą mieli do końca życia obciążenia na psychice. Nikt z hejterow nie popełnił w życiu błędu? Czyżby byli bogami? Współczuć i mieć nadzieję, że kobieta wyjdzie z tego bez inwalidztwa, kierowcy nie odbije. A samorząd może zrobi kawałek chodnika.

 8. Hmmm ludzie pomyślcie zanim napiszecie cokolwiek, jeśli piesza nie miała latarki czy kamizelki to jest ewidentnie jej win bo sam jak kieruje to wiem jak pieszy potrafi pojawić sie parę metrów przed maską, dodatkowo no mogła zejść skoro widziała że jedzie auto. Oczywiście nie usprawiedliwiam też w 100% kierowcy.

 9. O widzę nawet OSP Marianka wyjechała do wypadku.

 10. info z typu wiejskich, nie powinno być w zakładce Lublin

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!
Wirtualne spotkanie z Kombatantem AK i NZW ppor. Włodzimierzem Korsakiem