690 680 960

Podczas wyprzedzania potrącił kobietę. Piesza jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala ok. 30-letnia kobieta, która została potrącona przez samochód osobowy. Droga miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 19:40 w miejscowości Krebsówka w gminie Niedrzwica Duża. Na drodze powiatowej Niedrzwica Duża – Osmolice Pierwsze kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący renaultem mężczyzna jechał w kierunku Niedrzwicy Dużej. Podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów. W jego trakcie potrącił idącą lewą stroną drogi kobietę.

Zdarzenie miało miejsce poza obszarem zabudowanym. Poszkodowana doznała licznych obrażeń ciała i przetransportowano ją do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112.pl)

61 komentarzy

  1. Do komentatorów …zasada prosta ,nie znam faktów nie komentuje a tym bardziej nie wskazuje winnego .Kto bedzie tu winny wykaze dochodzenie

  2. Musisz być bardzo zgorzkniałym człowiekiem Janku.

Kursy walut

  • USD 4.2934zł -0.25%
  • GBP 5.3107zł -0.13%
  • EUR 4.6755zł -0.1%
  • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas