Podczas padającego deszczu, z kapturem na głowie wszedł przed autobus. Na koniec pokazał środkowy palec (wideo)

Nieroztropny pieszy wszedł prosto przed autobus. Mężczyzna miał na głowie kaptur i nie obserwował tego, co działo się na jezdni. Na koniec pokazał kierowcy pojazdu komunikacji miejskiej środkowy palec.

W miniony czwartek na al. Racławickich doszło do groźnie wyglądającej sytuacji drogowej z udziałem pieszego. Mężczyzna wszedł na jezdnię wprost przed jadący pojazd komunikacji miejskiej. Nagranie zostało zamieszczone na Facebooku na profilu Autobusem po Lublinie.

Widoczność utrudniał padający deszcz, zaś pieszy wszedł na jezdnię w kapturze, nie upewniając się dostatecznie, czy coś nie nadjeżdża. Na koniec pokazał kierowcy środkowy palec i zatrzymał się na środki drogi, aby jeszcze z nim podyskutować.

Apelujemy do pieszych i kierowców o rozwagę. Wcześnie zapadający zmrok i trudne warunki pogodowe znacznie ograniczają widoczność. Nagranie Ku przestrodze!

(fot. wideo Autobusem po Lublinie)

Zobacz również

51 komentarzy

 1. A z pod kaptura błysła błyskawica

 2. Skarlenie obyczajów

  Wielkie cos. Co wyrabiają wyborcy PiS w sobotę. A w niedzielę już potulni jak barany w kościele! To się nadaje do gazet .

 3. Zauważcie jak pięknie ten artykuł napisano – obyło się bez najmniejszego, nawet jednego: „miał”.
  Jeszcze parę dni temu wyglądałoby to mniej więcej tak:
  Widoczność miał utrudniać padający deszcz, zaś pieszy miał wejść na jezdnię w kapturze, nie upewniając się dostatecznie, czy nie miało coś nadjeżdżać. Na koniec miał pokazać kierowcy środkowy palec, miał też zatrzymać się na środki drogi i miał z nim jeszcze podyskutować.

 4. Jeżeli ten cham tak zachowuje się podczas poruszania się pieszo, to jak musi zachowywać się gdy kieruje rowerem, e-hulajnogą czy samochodem? To jest dopiero przerażające a nie to, że pokazał gest Lichockiej, czy nieostrożnie przechodził przez jezdnię.

 5. Nie ma policji, mandaty śmiesznie niskie, ludzie czują się zbyt bezkarnie, więc ludzie stają się coraz bardziej bezczelni.
  Czy myślicie, że gdy ten dzban, założy czapeczkę i wsiądzie do swojej aŁdicy to staje się kulturalnym i uprzejmy na drodze?

 6. kierowcy autobusów miejskich tez nie są święci

 7. Wszystko niby ok w tych nowych przepisach i pierwszeństwie pieszego ale czy ktoś zauważył i zdał sobie sprawę komu łatwiej się zatrzymać? 1,5 tony, paręnaście ton jeżeli chodzi o autobusy czy pieszemu? Tyle krzyku o zatruwanie atmosfery spalinami a kiedy z samochodów wydobywa się najwięcej spalin? przy ruszaniu i rozpędzaniu. Fajny przepis ale uważam że bzdurny. Dopiero teraz jak wejdą nowe przepisy to będzie dużo wypadków z udziałem pieszych którzy bezmyślnie ale w imię przepisu będą się wier…ć na przejście bezpośrednio przed jadące auto bo ma pierwszeństwo

 8. Ten pieszy miał po prostu szczęście, że za kierownicą , nie siedział taki sam cwaniaczek w kapturze,bo był by przejechany

 9. Niepotrzebnie kierowca zdzierał klocki hamulcowe.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.