Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podcinał wierzbę, uderzył go konar. Mężczyzna zmarł na miejscu

Wczoraj na jednej z posesji na terenie gminy Sławatycze doszło do tragicznego w skutkach wypadku, podczas podcinania drzewa. Upadający konar uderzył 75-latka. Pomimo podjętych czynności ratowniczych, na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj przed południem. Dyżurny wisznickiego komisariatu otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji w gminie Sławatycze doszło do nieszczęśliwego wypadku.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 75-latek podczas podcinania rosnącej na terenie prywatnej posesji wierzby został uderzony przez spadający konar drzewa. Pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 75-latek poniósł śmierć na miejscu – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

4 komentarze

  1. ja tylko na chwilę po receptę

    Starych drzew się nie przesadza, je się podziwia.

  2. Drzewo się broniło, skutecznie jak widać.

  3. Pewnie że sekcja. Może ktoś go najpierw udusił? A studenty muszą się przecież na czymś uczyć.

  4. Sytuacja gospodarcza zmusiła 75latka do szukania opału na zimę

Dodaj komentarz