690 680 960

Usłyszał dźwięk tłuczonego szkła. Po chwili zobaczył nastolatka ze skradzionym monitorem

Policjant z lubartowskiej komendy oraz żołnierz, w czasie wolnym od służby, zatrzymali nastoletniego złodzieja. 15-latek wybił szybę w domu, a następnie wyniósł z niego monitor. Wkrótce nieletni odpowie za swój czyn przed sądem.

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend w Lubartowie. Dzielnicowy będący poza służbą przebywał u znajomych. W pewnym momencie usłyszał dźwięk zbitego szkła na posesji obok.

– Zaniepokojony, zainteresował się tym odgłosem zwłaszcza, gdy usłyszał, że na tej posesji nikogo nie ma w domu, gdyż rodzina wyjechała na wakacje. Obaj mundurowi, udali się w miejsce skąd słychać było odgłosy i zauważyli, że przez okno piwniczne wychodzi młody mężczyzna wraz z monitorem od komputera – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Sprawca kradzieży został zatrzymany. Jak się okazało był to 15-letni mieszkaniec Lubartowa. Motywem tego działania była najprawdopodobniej zazdrość o monitor należący do jego kolegi. Chłopak został przewieziony do jednostki, a o sytuacji zostali poinformowani jego rodzice. Po wykonanych czynnościach został przekazany matce. 15-latek odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

5 komentarzy

  1. Złe ziółko

  2. Uciąć paluszek i będzie pamiątka do końca jego złodziejskich dni.

  3. Brawo brawo czujny policjant 👍

  4. Zamknąć patusa w piwnicy na tydzień tak dla przykładu

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.0199zł -0.01%
  • GBP 5.0597zł -0.12%
  • EUR 4.3334zł -0.11%
  • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas