Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podciął sobie żyły. Dzięki szybkiej reakcji znajomego i policjantów został uratowany

W piątek po południu policjanci z Puław interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze udzielili pomocy mężczyźnie, który podciął sobie żyły.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 17. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że jeden z mieszkańców miasta potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Z taką informacją na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, prosząc o szybki przyjazd do mieszkania jego znajomego, który pociął sobie żyły i się wykrwawia.

Policjanci udali się pod wskazany adres tam czekał już na nich zgłaszający, zaś na łóżku leżał 32-latek z widoczną otwartą raną na nadgarstku. Na podłodze widać było dużą kałużę krwi. Mężczyzna wykrwawiał się.

Funkcjonariusze udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Cały czas prowadzili z nim rozmowę, by nie stracił przytomności. Mundurowi ustalili, że tego dnia 32-latek w akcie desperacji najpierw połknął kilkadziesiąt tabletek popijając alkoholem. Na koniec zaś podciął sobie żyły.

Zespół ratownictwa medycznego przewiózł mężczyznę do szpitala. 32-latek znajduje się pod opieką lekarzy.

2018-09-09 06:47:53
(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Odgrzewany kotlet .
  Tu pierwsza wiadomość dziś a w innych portalach archiwum.

  • Sam jestes kotlet. Gdzie indziej przepisuja notorycznie od lublin112.pl i piszą news, na innych portalach to dopiero archiwum tego co tutaj. Słabo czytasz i obserwujesz, masz błędne wnioski.

   • Nie sraj ogniem bo d*****ę poparzysz ?jesli na innych portalach są wiadomosci a tu dopiero ukazują się po 2 dniach to kto od kogo przepisuje????

    • Ale z ciebie łoś. Przecież redakcję dostają info od rzeczników policji codziennie. Czasami dziennik też ma po 2 lub 3 dniach info, które jest na lublin112.pl na przykład dzisiaj. Ale trzeba użyć rozumu aby przed hejtowaniem pojąć proste kwestie. Śmiać mi się chce z ciebie Hahaha że masz ból puki a nie masz pojęcia. Se zobacz i porównaj newsy, to zobaczysz kto od kogo przepisuje :D.

 2. Super że go odratowali ale co dalej? Abramowice, oddział zamknięty i wegetacja przez kilka miesiecy bo tam nie ma leczenia takich jak on, tylko faszerowanie prochami. A potem zostawia go samemu sobie i znowu spróbuje. Opieka psychiatryczna w Polsce nie istnieje.

  • Grabarz samotnie wychowujący dzieci

   Dla mnie nie jest to „super” – nie ma klienta.
   Ale jak piszesz, że znowu spróbuje… to ja Ci wierzę !
   Poczekam – co się odwlecze to nie uciecze.

  • zostawić niech zdycha – ze słabych ludzi nie ma pożytku. To pasożyty

   • Tak ze strony Szanownego „niedoszłego” spojrzeć…
    …XXI wiek, Kraj ponoć cywilizowany, a ludziska zamiast mieć se czym szybko, humanitarnie i definitywnie w łeb palnąć wg. demokratyczniej, własnej woli z jakiegoś „przedmiotu przypominającego broń palną….
    …to rżną się, skaczą jeden z mostu inny z wieżowca, kładą się w poprzek dróg i torów (kolejowych, żeby nie było, że brak toru) i wieszają się na czym popadnie.
    Tfu ! Wstyd dla rządzących.

 3. Pewnie nie chcial do szkoly bo nauczyciele zaczynaja pytac???

 4. Na fali medialnej powinni napisać że te pigułki to najprawdopodobniej dopalacze.

 5. Po kiego grzyba takiego ratować – niech zdycha, zagrzebać pod ziemią i po sprawie. A tak tylko koszty. Niech ćpuny wiedzą że nikt się nimi nie zajmie tylko pod płotem będą zdychać.

  • Nareszcie jakieś rozsądne słowa – ale kto Cię wysłucha… zaraz napadną, ze hejt, że brak empatii, ze znieczulica…
   Ale do swojego domu nikt nie chciał by takiego przytujlić

 6. Co za Kraj?! Nawet życia nie można se na spoko odebrać, bo ci, tirówka*, zaraz zaczną „pomagać”.

  * – tirówka – słowo zastępcze, za tradycyjnie „przecinkowe” na „ka”.

 7. Ale po co bijecie pianę. Chciał ze sobą skończyć to trzeba było mu nie utrudiać. Kto teraz pokryje koszty akcji ratunkowej? W tym czasie służby mogły być potrzebne aby udzielić pomocy normalnemu obywatelowi.

 8. Pomógł mu jego znajomy wzywając pomoc. Wszyscy, którzy tutaj napisali, żeby nie pomagać to na pewno nie pomogą swojemu znajomemu w podobnej sytuacji . To jest bardzo delikatnie ujmując ZWYRODNIALSTWO i nietypowa psychika.

  • A niby dlaczego miałbym nie uszanować wolnej woli niedoszłego trupa?
   powiem więcej: nie chciałbym mu przeszkadzać.

Z kraju