Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pod prąd się nie udało, pojechała ścieżką rowerową (zdjęcia)

Kierująca fiatem starsza kobieta wjechała pod prąd w al. Kompozytorów Polskich. Widząc jednak, że dalej nie pojedzie, skierowała się na drogę dla rowerów.

Okres świąteczny to czas, kiedy na drogach pojawia się sporo tzw. niedzielnych kierowców. Chodzi o osoby, które dość rzadko siadają za kierownicą, niepewnie czują się w ruchu drogowym, często też potrafią pogubić się w zmożonym ruchu ulicznym.

W ostatnich dniach kilkukrotnie otrzymywaliśmy informacje o poruszających się pod prąd autach, kierowcach, którzy zatrzymywali się na środku ronda, aby przepuścić tych, którzy zamierzali wjechać na skrzyżowanie, czy też poruszających się lewym pasem jezdni z bardzo niewielką prędkością.

Jedno z tego typu zdarzeń miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Północnej i al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Kierująca fiatem starsza kobieta wjechała pod prąd w al. Kompozytorów Polskich. Widząc jednak, że dalej nie pojedzie gdyż inni kierowcy oczekiwali na czerwone światło, skręciła w prawo. Jednak nie po to aby zawrócić. Dalszą jazdę kontynuowała drogą dla rowerów.

Pod prąd się nie udało, pojechała ścieżką rowerową (zdjęcia)

Pod prąd się nie udało, pojechała ścieżką rowerową (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Mateusz)

32 komentarze

 1. Oj tam oj tam.

 2. Kto wydaje im prawo jazdy?! Pseudoszkoły jazdy z gnojami instruktorami o gównianym doświadczeniu?

  • To egzaminator z WORD decyduje o pozytywnym egzaminie, a nie szkoła jazdy. A powszechnie wiadomo, że w WORD pracują najstarsze rekiny tego biznesu.

   • Nie czytacie, ze starsza kobieta. Może egzamin miała 50 lat temu i prawko bezterminowe, a wiek robi swoje

  • Ta pani zdawała prawko jeszcze jak furmanki z węglem jeździły po mieście, a zdawało się w 10 minut po przejechaniu 2 ulic i jednego skrzyżowania.

 3. A nie wiem kto tu rządzi w tym Lublin 112,bo pokazujecie taką błahostkę ,a np takie ważne zdarzenie w lubelskiem , Gość majstrował przy broni,a ta o dziwo wypaliła i go zabiła i to w budynku szkoły podstawowej ,to robił i nie ma żadnego info.Cisza jak makiem zasiał.

 4. A tu babka wjechała na ścieżkę i wielka mega afera.Hehehe co wygodne to do neta a o innym cicho sza

 5. A to sorry redakcjo,jeśli się zajmiecie.Przepraszam!

 6. Ja myślę, że to inni kierowcy powinni uważać, ponieważ ta Pani ma seicento, a jak wiadomo z takim autem nie ma żartów. Doświadczyła tego kolumna rządowa w znanej kolizji oraz ostatnio senator w Bełżycach.

 7. i coż takiego się stało nic . te kamery to narzędzie idiotów

 8. no to trzeba ciągłą linię wymalować skoro ludzie się gubią!!

 9. Ciekawe, czy jakby baba byla pijana, to jezdzilaby normalnie 🙂 czy jeszcze gorzej niz trzezwa…

 10. Przepuściłem tę Panią (zdziwiłem się w jaki sposób znalazła mi sie z lewej strony :)) Potem nawet się ucieszyłem, że zorientowała się w sytuacji i skręciła na ścieżkę. Chyba nagrywający pohałasował jej trochę sygnałami 🙂

Z kraju