690 680 960

Pod prąd się nie udało, pojechała ścieżką rowerową (zdjęcia)

Kierująca fiatem starsza kobieta wjechała pod prąd w al. Kompozytorów Polskich. Widząc jednak, że dalej nie pojedzie, skierowała się na drogę dla rowerów.

Okres świąteczny to czas, kiedy na drogach pojawia się sporo tzw. niedzielnych kierowców. Chodzi o osoby, które dość rzadko siadają za kierownicą, niepewnie czują się w ruchu drogowym, często też potrafią pogubić się w zmożonym ruchu ulicznym.

W ostatnich dniach kilkukrotnie otrzymywaliśmy informacje o poruszających się pod prąd autach, kierowcach, którzy zatrzymywali się na środku ronda, aby przepuścić tych, którzy zamierzali wjechać na skrzyżowanie, czy też poruszających się lewym pasem jezdni z bardzo niewielką prędkością.

Jedno z tego typu zdarzeń miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Północnej i al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Kierująca fiatem starsza kobieta wjechała pod prąd w al. Kompozytorów Polskich. Widząc jednak, że dalej nie pojedzie gdyż inni kierowcy oczekiwali na czerwone światło, skręciła w prawo. Jednak nie po to aby zawrócić. Dalszą jazdę kontynuowała drogą dla rowerów.

(fot. nadesłane – Mateusz)

32 komentarze

 1. Oj tam oj tam.

 2. Kto wydaje im prawo jazdy?! Pseudoszkoły jazdy z gnojami instruktorami o gównianym doświadczeniu?

  • To egzaminator z WORD decyduje o pozytywnym egzaminie, a nie szkoła jazdy. A powszechnie wiadomo, że w WORD pracują najstarsze rekiny tego biznesu.

   • Nie czytacie, ze starsza kobieta. Może egzamin miała 50 lat temu i prawko bezterminowe, a wiek robi swoje

  • Ta pani zdawała prawko jeszcze jak furmanki z węglem jeździły po mieście, a zdawało się w 10 minut po przejechaniu 2 ulic i jednego skrzyżowania.

 3. A nie wiem kto tu rządzi w tym Lublin 112,bo pokazujecie taką błahostkę ,a np takie ważne zdarzenie w lubelskiem , Gość majstrował przy broni,a ta o dziwo wypaliła i go zabiła i to w budynku szkoły podstawowej ,to robił i nie ma żadnego info.Cisza jak makiem zasiał.

 4. A tu babka wjechała na ścieżkę i wielka mega afera.Hehehe co wygodne to do neta a o innym cicho sza

 5. A to sorry redakcjo,jeśli się zajmiecie.Przepraszam!

 6. Ja myślę, że to inni kierowcy powinni uważać, ponieważ ta Pani ma seicento, a jak wiadomo z takim autem nie ma żartów. Doświadczyła tego kolumna rządowa w znanej kolizji oraz ostatnio senator w Bełżycach.

 7. i coż takiego się stało nic . te kamery to narzędzie idiotów

 8. no to trzeba ciągłą linię wymalować skoro ludzie się gubią!!

 9. Ciekawe, czy jakby baba byla pijana, to jezdzilaby normalnie 🙂 czy jeszcze gorzej niz trzezwa…

 10. Przepuściłem tę Panią (zdziwiłem się w jaki sposób znalazła mi sie z lewej strony :)) Potem nawet się ucieszyłem, że zorientowała się w sytuacji i skręciła na ścieżkę. Chyba nagrywający pohałasował jej trochę sygnałami 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!