Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu z renaultem ciągnik rolniczy rozpadł się (zdjęcie)

W sobotę rano na drodze wojewódzkiej nr 816 doszło do groźnego wypadku. Ciągnik rolniczy rozpadł się po zderzeniu z pojazdem osobowym.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 8 na drodze wojewódzkiej nr 816 w miejscowości Okopy w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciągnikiem rolniczym z przyczepą.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana, kierującego ciągnikiem mężczyznę przetransportowano do szpitala. Kierowcy pojazdu osobowego została udzielona pomoc medyczna na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 80-letni mieszkaniec gminy Dorohusk podczas manewru wyprzedzania zderzył się z ciągnikiem rolniczym marki Ursus, który w tym momencie skręcał w lewo na posesję.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana.

 

(fot. nadesłane Marcin – dziękujemy)

18 komentarzy

Z kraju