Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu trzech pojazdów zablokowana droga krajowa nr 63

W piątek około południa na drodze krajowej nr 63 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12 w miejscowości Stasinów w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów, dwóch osobowych i jednego dostawczego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. W rejonie wypadku droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci i strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia, wprowadzono objazd przez miejscowość Wohyń.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 15.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. W takich sytuacjach najbardziej szkoda kierowcy!

  2. powinna być nawiązka do mandatu w wysokości 1000zł dla sprawcy! Ludzie zaczęli by myśleć za kierownicą!

    • Za spowodowanie wypadku nie dostaje się mandatu, lecz grzywnę, areszt, więzienie. Mandat to można dostać za jazdę rowerem po chodniku czy nie zatrzymanie się na strzałce.
      Z ta nawiązką dla „poszkodowanego” (a nie sprawcy) to zły pomysł. Wiele osób polowałoby na stłuczkę, żeby sobie „dorobić”, a nie jest to specjalnie trudne, żeby gdzie przyhamować, przyspieszyć, czy zmienić pas na skrzyżowaniu tak, by wjechać w kogoś kto wjeżdża na „wolny pas”.

  3. Mandat jest nakładany jeśli nie ma osób poszkodowanych a jedynie mienie. W pozostałych przypadkach sprawy kierowane są do rozpatrzenia w innym biegu, w tym postępowania sądowego.

Z kraju