Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu dwóch pojazdów dostawczych, jeden z nich przewrócił się na bok (zdjęcia)

W piątek rano w Cycowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych. Jeden z nich po zderzeniu przewrócił się na bok. W rejonie kolizji mogą nadal występować utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 6.00 w Cycowie w powiecie łęczyńskim, na drodze wojewódzkiej nr 841 w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do Siedliszcza. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów dostawczych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie zdarzenia ratownicy zastali dwa rozbite pojazdy. Jeden znajdował się przydrożnym rowie, drugi zaś leżał na jezdni, na jednym z boków. Jak się okazało, w zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Obecnie w rejonie kolizji występują jeszcze utrudnienia z przejazdem.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut. Strażacy postawili już na koła przewrócony pojazd. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Czytelniczki – Dziękujemy!

Jeden komentarz

  1. Ojo joj… jakie straszne wydarzenie…

Dodaj komentarz

Z kraju