Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zakrwawione zwłoki mężczyzny w jednym z mieszkań. 36-latka podejrzana o dokonanie zabójstwa

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z zabójstwem 49-latka w Łukowie. Śledczy ustalili, że śmiertelne ciosy zadała kobieta. Grozi jej teraz nawet dożywocie.

Policjanci oraz prokuratura prowadzą czynności w sprawie zabójstwa 49-latka. Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek w jednym z bloków na osiedlu Sienkiewicza w Łukowie. Około godziny 20.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zwłokach mężczyzny w mieszkaniu na parterze budynku.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali leżącego bez oznak życia mężczyznę. Znajdujące się na jego ciele ślady wyraźnie wskazywały, iż nie zmarł on śmiercią naturalną. W mieszkaniu znajdowały się trzy osoby: dwóch mężczyzn i kobieta. Zostały one zatrzymane.

Policyjni technicy zabezpieczyli ślady, a ciało denata przekazano na sekcję zwłok. Ta wykazała, że przyczyną śmierci były ciosy zadane ostrym narzędziem, a dokładnie nożem. Jednocześnie wszczęte zostało śledztwo w kierunku zabójstwa.

Po przeprowadzeniu z zatrzymanymi czynności procesowych śledczy ustalili, że za dokonanie zbrodni odpowiada 36-letnia Marta M. W trakcie libacji alkoholowej między uczestnikami miało dojść do nieporozumień. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i zaatakowała nim 49-latka.

Prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Łukowie wniosek o zastosowanie wobec mieszkanki Łukowa środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Kobiecie grozi teraz kara nawet dożywotniego pobytu w więzieniu.

 

23 komentarze

 1. Piekło kobiet !!!!
  Przemoc ma płeć!!!!!
  Policjanci, z pomocą ustawy mieszkanie za pomówienie, nie zdążyli na czas ?!!

 2. A może owa biedna pijaczka, była molestowana, albo nie daj Boże, kandydat na denata, chciał ją zgwałcić ?
  Dlatego ona za ten nóż chwyciła i zrobiła co trzeba w obronie własnej…

 3. Wszędzie gdzie alkohol jest i przemoc, łącznie z tą seksualną, siedzą takie latami, dają się traktować jak *** aż w końcu nie wytrzymują i łapią za nóż.

 4. Kobiety same w sobie nie są zdolne do takich czynów. Facet nie był bez winy. Na pewno musiał się nad nią znęcać fizycznie lub psychicznie lub ją molestować lub gwałcić.

  • Dziadek ze Slamsowa

   Postępowanie kobiet ulega degradacji, bowiem dotychczas ich bronią były intrygi, szantaże, pomówienia, co najwyżej trucizny
   A tu teraz, panie, nóż (pewnie nawet bez pozwolenia).

  • Jaaasne wystarczy spojrzeć na zachowania co niektórych i to publiczne.

 5. ladne ma cycki

  • Cichobiorek cichodajek

   Oż ty świńtuchu !!!

  • To prawda tez zauważyłem

   • mały, ale wystarczająco potężny

    Współczuję wam. Stara żulica narzuciła byle co na siebie przy aresztowaniu, na stanik pewnie nie było czasu, więc widać s,utki przebijające, a wy się napalacie jak szczerbaty na suchary. Przecież widać, że c,ycki do pępka, ogólnie nieźle styrana życiem, pewnie niezbyt ładnie pachnie i z infekcjami… Serio taki problem znaleźć miłą dziewczynę przed 30. w takim mieście jak Lublin?

    • Matka Polka (nie mylić ze stadem boskich)

     Co za ludzie ?! Już se nie można bezkarnie nikogo zabić, bo ci zaraz cycki skrytykują.

    • dZIEWCYZNA z Łukowa

     Akcja dzieje się w Łukowie na najbardziej niebezpiecznym osiedlu na lubelszczyźnie północnej – OSIEDLE SIENKIEWICZA, zwane potocznie SNK

  • owszem , owszem , trochę jednak za nisko

  • owszem , owszem , trochę jednak za nisko

  • Odi Profanum Vulgus

   Ja tam zwróciłem uwagę na jej przepity pysk, a nie wymiona, no ale jak ktoś zdesperowany i sfrustrowanym jazdą na ręcznym, to nawet do żulicy-degeneratki będzie się ślinił.

   • W Polsce jest za mało kobiet i niektórzy chętnie związaliby się nawet z patologią. To wspólna wina PiS-u i lewicy. Lewica promuje polkom obcokrajowców, aby wybierały ich jako lepszych od polaków. A PiS masowo sprowadza imigrantów, w 90% mężczyzn. Co może pójść nie tak? Plan zniszczenia Polski trwa w najlepsze. Również gospodarczo, bo PiS nas tak zadłużył, że nasze wnuki tego nie spłacą.

 6. Znowu ta „libacja alkoholowa”. Zdarzyło mi się kiedyś brać udział w libacji, ale atmosfera była dosyć sztywna. Chyba dlatego, że była to libacja bezalkoholowa.

 7. Flaszki zabrakło i grali w noże kto ma iść chłop ewidentnie przegral game over jeden już nie będzie brał zapomogi drugą trzeba będzie utrzymywać równowaga w przyrodzie musi byc

 8. Chyba nie ma na sobie cyckonosza…

 9. Konar z przepicia nie zapłonął i po co taki chłop

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112