690 680 960

Po zderzeniu ciężarówki z osobówką zablokowana droga krajowa nr 19

W środę po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga na trasie Lublin – Lubartów jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 15 na drodze krajowej nr 19 w Wandzinie, w rejonie wiaduktu kolejowego.

Jak nam przekazano pojazd ciężarowy zderzył się tam z pojazdem osobowym. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana.

Droga w rejonie wypadku jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Służba drogowa pewnie pierwsza

 2. Ograniczenie prędkości do 30km/h pod wiaduktem jest faktycznie bez sensu. Tylko łupią i łupią biednych kierowców na każdym kroku. A gdy raz na rok zdarzy kierowcy jakieś niewielkie wykroczenie (np. poprzez nieprawidłowe oznakowanie) to od razu sprawa w sądzie, mandat, utrata prawa jazdy, itp.

  • Ja bym zdjął ograniczenie. Postawiłbym światła, jedne przed wiaduktem, drugie pod nim. Dołożyłbym jeszcze przy każdym przejścia dla pieszych z automatycznymi zębatkami jak na parkingach. A kilometr przed światłami porozkładałbym co 20 metrów progi zwalniające. A co!

  • to wsiądź do 30 tonowego zestawu, rozpędź się nim do 60 km/h i przejedź pod tym wiaduktem. Zapewniam że bardzo długo nie będziesz mógł napisać żadnej z Twoich „mondrości”, o ile kiedykolwiek będziesz mógł coś napisać. Oczywiście nie będę zaskoczony jak nie zrozumiesz. I głupoty waść wypisujesz, jeżeli jest nieprawidłowe oznakowanie i sąd to udowodni poprzez powołanie biegłego i jego opinię to nie ma żadnych konsekwencji. I co najważniejsze: jak jest mandat to nie ma sprawy w sądzie. Czy Ty masz coś wspólnego z Kubusiem Puchatkiem? Bo poziom inteligencji jakby ten sam….

  • najlepiej jakby zrobili pod wiaduktem rondo

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas