Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 12 na trasie Piaski – Chełm AKTUALIZACJA

Na drodze krajowej nr 12 występują duże utrudnienia w ruchu po zdarzeniu drogowym z udziałem trzech pojazdów osobowych i dzikiego zwierzęcia. Są osoby poszkodowane, droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Dorohucza w powiecie świdnickim, na trasie Piaski – Chełm. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem łosia i trzech pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu ucierpiały dwie osoby.

Obecnie droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 3 godzin. Pojazdy kierowane są na objazdy drogami lokalnymi.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Kolejny raz zdam pytanie: kto w tym państwie pis odpowiada za szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta? Bo, że to własność tzw. skarbu państwa to ogólnie wiadomo i niejeden już przekonał się ile kosztuje pozbawienie państwa jego skarbu!!!

  2. Kto to widział żeby w naszym kraju były zwierzęta i drzewa ! Wystrzelać wszystkie i wyciąć wszystkie drzewa. Co za zgnilizna przyszła z zachodu. Tępić to.

  3. pewnie to było miedzy tą knajpą z jedzeniem a stacją paliw bp raz mi tam przebiegł drogę ten połamaniec

    • Jest to bez trudu przewidywalne. Łosie wychodzące z knajpy przeważnie mają chwiejny krok i idą, same nie wiedząc dokąd 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo