Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku całkowicie zablokowana jest ekspresówka do Lublina. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych

Kierowcy alarmują o całkowicie zablokowanej drodze ekspresowej na wysokości Kurowa. Jak ustaliliśmy, doszło tam do wypadku. Dopiero na miejsce dotarły służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 23 w miejscowości Szumów koło Kurowa w powiecie puławskim. Chodzi o drogę ekspresową S12/17. Na jezdni w kierunku Lublina miało miejsce zderzenie pojazdów.

Obecnie na miejscu trwają działania służb ratunkowych. W akcji ratunkowej biorą udział: zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Trwa też ustalanie szczegółów zdarzenia.

Jezdnia w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowana. Chodzi o odcinek między węzłami Kurów Zachód a Kurów Wschód. Z kolei na jezdni w kierunku Puław i Warszawy lewy pas jezdni zajmują wozy straży pożarnej.

Kierowcy jadący z Warszawy w kierunku Lublina na węźle Kurów Zachód powinni kierować się na Puławy a następnie zjechać na węźle Końskowola w stronę „starej” drogi krajowej. W Żyrzynie można też zjechać na drogę wojewódzką nr 824 i kierować się przez Puławy. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia.

2 komentarze

  1. Znowu (3 raz w tej dekadzie) rowerzysta wjechał na ekspresówkę?

  2. Spowodowanie wypadku na autostradzie lub ekspresówce powinno się wiązać z zabraniem prawa jazdy min. na rok. Jak można spowodować wypadek na ekspresówce? Sorry ale dla mnie to trzeba być idiotą lub pijanym.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo