Po weselu uderzył partnerkę i odjechał jej audi. Został zatrzymany w Garwolinie, był nietrzeźwy i poszukiwany

Mieszkaniec woj. pomorskiego pobił partnerkę i zabrał jej samochód, telefon, pieniądze oraz dokumenty. Mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów w Garwolinie.

W niedzielę rano policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie gminy Puchaczów doszło do kradzieży rozbójniczej. Mundurowi ustalili na miejscu, że zgłaszająca wraz z partnerem przyjechała z woj. pomorskiego na wesele do rodziny.

Po powrocie z wesela, 41-letni partner zaczął się awanturować, a następnie zabrał partnerce kluczyki od samochodu oraz portfel. Gdy kobieta chciała odzyskać swoją własność awanturnik popchnął ją z całej siły na stolik. Kobieta nie mogła wstać i nabrać powietrza, zaś partner odjechał jej samochodem wartym 40 tys. zł, zabierając jednocześnie telefon, portfel, pieniądze i dokumenty. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń została przetransportowana do szpitala.

41-letni mieszkaniec woj. pomorskiego został zatrzymany na jednym z parkingów w Garwolinie. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że pokłócił się z partnerką, która została u jego rodziny w pow. łęczyńskim. 41-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych bazach wyszło na jaw, że mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi celem odbycia kary pozbawienia wolności o łącznym wymiarze 232 dni.

Skradzione mienie o wartości około 44 tys. zł zostało odzyskane przez policjantów. Wkrótce 41-latek stanie przed sądem, który zadecyduje o karze dla mieszkańca woj. pomorskiego. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież rozbójniczą grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. wirtualnygarwolin.pl)

Zobacz również

22 komentarze

 1. No to wejdzie kumulacja i zamiast odsiedzieć niespełna 8 miesięcy, to pogrzeje ławę nieco dłużej.

 2. jaka partnerka taki partner

  • Zobaczycie, że ona jeszcze ze łzami w oczach będzie błagać w sądzie o najniższy wymiar kary dla niego. My się tylko możemy dziwić, że ta płeć jest w stanie uwierzyć w nigeryjskiego księcia czy żołnierza ze Stanów, albo że przyczyną wypadku było pomylenie pedałów, to jest po prostu inny stan umysłu. Zresztą, jakby były mądrzejsze, to ludzkość już by dawno wymarła…

 3. Duża wartość niematerialną musi dla właściciela ten samochód posiadać, skoro wycenia kilkunastoletnie auto na 44 tysiące PLN.

  • Nie przepadam za kałdi, jednak kilkunastoletnie auto może kosztować wielokrotność tych nędznych 40tys, ale z Franiem możemy porozmawiać najwyżej o cenach rowerów.

  • /username_not_found/$/reply_to_comment/

   Nie musi być kilkunastoletnie, wystarczy aby B8 była produkcji 2010-2015 i już 30-40k… a jak Quattro to jeszcze więcej.

  • Wartość samochodu wycenia ubezpieczelnia, wg oficjalnego katalogu cen aut aktualizo co roku. Niestety ta kwota prawie zawsze jest nieadekwatna i o wiele większa niż rzeczywista wartość, za jaka można by samochód sprzedać.

 4. Jak to było? Łobuz kocha najmocniej…

 5. Łobuz kocha najbardziej… 😀

 6. Pieczychlebek Garncarz

  Co za ostatni cham!!!

 7. Krzysztof,, Ochota,,

  Ktoś kogoś ugościł na dłużej. Żadna to partnerka, żadne to partnerstwo. Partnerzy czuwają nad wzajemnymi emocjami zanim któreś z nadmiaru dostanie świra. A zwłaszcza na weselu gdzie łatwo idzie coś mu tam dorzucić do spożycia.

 8. Chama,nie chama męza trza łapać!

 9. Ale ona go kocha i wszystko wybaczy.

 10. Pamiętaj księżniczko, łobuz kocha najbardziej.

 11. Hej wesele…hej wesele tańcowało…

 12. Jak był na weselu to i ma covid.

 13. Lobuz kocha najbardziej jessica czasami dostala ale rządza pieniadza byla większa.

 14. pijany dziadek z wozu uwiazanego do drzewa.

  musiał inny ja obracac i wybuchła zazdrosc .
  do tego jeszcze gorzałka i awantura gotowa!!!!

 15. pijany dziadek z wozu uwiazanego do drzewa.

  skradzione mienie jakie ono skradzione w tamtą strone tez bylo skradzione jak jechali obydwoje ‚ skradzione czym miał wrocic !!! A policja odzyskała skradzione mienie nie widział d …..słonca ale brawo dla policji bo złapali złodzieja medale im dac z czekolady .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8926zł 0.43%
  • GBP 5.0451zł 0.15%
  • EUR 4.5865zł 0.81%
  • CHF 4.281zł 0.85%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach