Po weselu uderzył partnerkę i odjechał jej audi. Został zatrzymany w Garwolinie, był nietrzeźwy i poszukiwany

Mieszkaniec woj. pomorskiego pobił partnerkę i zabrał jej samochód, telefon, pieniądze oraz dokumenty. Mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów w Garwolinie.

W niedzielę rano policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie gminy Puchaczów doszło do kradzieży rozbójniczej. Mundurowi ustalili na miejscu, że zgłaszająca wraz z partnerem przyjechała z woj. pomorskiego na wesele do rodziny.

Po powrocie z wesela, 41-letni partner zaczął się awanturować, a następnie zabrał partnerce kluczyki od samochodu oraz portfel. Gdy kobieta chciała odzyskać swoją własność awanturnik popchnął ją z całej siły na stolik. Kobieta nie mogła wstać i nabrać powietrza, zaś partner odjechał jej samochodem wartym 40 tys. zł, zabierając jednocześnie telefon, portfel, pieniądze i dokumenty. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń została przetransportowana do szpitala.

41-letni mieszkaniec woj. pomorskiego został zatrzymany na jednym z parkingów w Garwolinie. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że pokłócił się z partnerką, która została u jego rodziny w pow. łęczyńskim. 41-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych bazach wyszło na jaw, że mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi celem odbycia kary pozbawienia wolności o łącznym wymiarze 232 dni.

Skradzione mienie o wartości około 44 tys. zł zostało odzyskane przez policjantów. Wkrótce 41-latek stanie przed sądem, który zadecyduje o karze dla mieszkańca woj. pomorskiego. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież rozbójniczą grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. wirtualnygarwolin.pl)

Zobacz również

23 komentarze

 1. Hej wesele…hej wesele tańcowało…

 2. Jak był na weselu to i ma covid.

 3. Lobuz kocha najbardziej jessica czasami dostala ale rządza pieniadza byla większa.

 4. pijany dziadek z wozu uwiazanego do drzewa.

  musiał inny ja obracac i wybuchła zazdrosc .
  do tego jeszcze gorzałka i awantura gotowa!!!!

 5. pijany dziadek z wozu uwiazanego do drzewa.

  skradzione mienie jakie ono skradzione w tamtą strone tez bylo skradzione jak jechali obydwoje ‚ skradzione czym miał wrocic !!! A policja odzyskała skradzione mienie nie widział d …..słonca ale brawo dla policji bo złapali złodzieja medale im dac z czekolady .

 6. Życie kończy się dzisiaj

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!