Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu wsiadła za kierownicę, zabrała ze sobą dziecko. Do celu nie zdołała dojechać (zdjęcia, wideo)

Kolejny przykład skrajnej nieodpowiedzialności. Pijana kobieta zabrała dziecko do samochodu i ruszyła w drogę. Na zakręcie nie opanowała auta w wyniku czego pojazd uderzył w słup latarni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17 w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Na drodze powiatowej łączącej Trojaczkowice z drogą wojewódzką nr 747, w pobliżu szkoły, samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radawca Dużego i Bełżyc, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca renaultem kobieta jechała w kierunku miejscowości Radawczyk Drugi. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i uderzyło w słup latarni.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała dwa promile alkoholu w organizmie. W takim stanie przewoziła 14-letnie dziecko. Oboje zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112, nadesłane Patryk, wideo – lublin112)

35 komentarzy

  1. Jak przeczytać wyraz „renaultem”???? ?

    Kierująca „renotem”???????

Z kraju

Polityka i społeczeństwo