690 680 960

Po pijanemu wsiadła za kierownicę, zabrała ze sobą dziecko. Do celu nie zdołała dojechać (zdjęcia, wideo)

Kolejny przykład skrajnej nieodpowiedzialności. Pijana kobieta zabrała dziecko do samochodu i ruszyła w drogę. Na zakręcie nie opanowała auta w wyniku czego pojazd uderzył w słup latarni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17 w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Na drodze powiatowej łączącej Trojaczkowice z drogą wojewódzką nr 747, w pobliżu szkoły, samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radawca Dużego i Bełżyc, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca renaultem kobieta jechała w kierunku miejscowości Radawczyk Drugi. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i uderzyło w słup latarni.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała dwa promile alkoholu w organizmie. W takim stanie przewoziła 14-letnie dziecko. Oboje zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112, nadesłane Patryk, wideo – lublin112)

35 komentarzy

  1. Jak przeczytać wyraz „renaultem”???? 😲

    Kierująca „renotem”???????

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie