Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu wsiadł za kierownicę i jechał pod prąd. Kierowca BMW zabił kobietę, jej mąż został ranny (zdjęcia, wideo)

Kompletna głupota kierowcy BMW doprowadziła do śmierci 79-letniej kobiety oraz obrażeń ciała u 77-latka. Sprawca wypadku po raz kolejny wsiadł za kierownicę po pijanemu.

64 komentarze

 1. Zamykać z nakazem pracy w ZK jako własne utrzymanie się w więzieniu i stała renta dla rodziny. Jak nie ma chęci ani zdrowia do pracy, odebrać cały majątek, jak nie ma majątku ani chęci do pracy to obciąć rękę i nogę bez możliwości pobieranie kiedy kolwiek jakiej kolwiek emerytury i renty w tym socjalnych świadczen

 2. Że też to bydle samo nie zgineło.

 3. chłop ze Spiczyna

  tzw chwast, a chwasty powinno się wyrywać

 4. Chłop powinien do końca swojego życia płacić odszkodowanie ofiarom.
  Zauważcie inną rzecz. Astra to tanie auto budżetowe, BMW to BMW. W jednym dwa zgony, w drugim pewnie kierowcy nic się nie stało. Pamiętajcie, na drodze zawsze możecie wpaść na jakiegoś pijanego durnia w szybkim aucie, możecie też wpaść w poślizg, czy może stać się coś nieprzewidywalnego. Nawet jak jeździcie tylko do sklepu po bułki, pamiętajcie że idioci są dookoła. Nie kupujcie tanich aut które mają bardzo złe oceny bezpieczeństwa. BMW można się zawinąć na drzewie, a i tak często kierowcy to przeżywają. W bardzo tanich 20 letnich autach szanse na śmierć w wyniku wypadku jest dużo większa.

  • Świetna podpowiedź, zwłaszcza dla emerytów. Tak jest – Kupujcie najdroższe bezpieczne auta. Do sklepu po bułki Hummerem za 500tys. albo jeszcze lepiej czołgiem. Już jutro sprzedam swojego 15- letniego Forda i kupię conajmniej BMW. Dzięki…

  • oczywiście większy, bezpieczniejszy samochód może uratować życie, ale nie w każdym przypadku – tutaj również nie jest to pewne. Kłaniają się podstawy fizyki czyli zasada zachowania pędu. BMW, o znacznie większej masie, najprawdopodobniej zap… szybko (szczególnie, że chwilę wcześniej wyprzedzał), Opel oprócz tego, że lżejszy domniemuję, że jechał zgodnie z przepisami i być może hamował jeszcze przed zderzeniem zmniejszając swój pęd.
   W uproszczeniu w chwili zderzenia samochody wymieniają się pędami, które są przeniesione na strefę zgniotu Efektem będą o wiele większe zniszczenia w Oplu, co doprowadziło do obrażeń u osób nim jadących.
   Podobna sytuacja jak z tym naćpanym adwokatem od trumien na kółkach

 5. Przecież ktoś widział że pijok wsiada za kierownicę… powinien tak samo odpowiadać jak i on.

 6. dół z wapnem i zasypać

 7. Wolny sąd może mieć problem z tym kto jest winny . Trzeba będzie zweryfikować z jaką prędkością jechał kierujący oplem . Jeżeli tego sąd nie ustali , kierowca BMW może zostać uniewinniony . Najszub zabił kobietę na przejściu i sąd nie stwierdził z jaką prędkością przechodziła piesza ( babcia) po przejściu i Najszub bawi się na wolność ( pewnie z wolnym sądem ) .

 8. Myślał, że ekspresówką jedzie skurczybyk