Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu wsiadł za kierownicę, doprowadził do wypadku. Volkswagen zderzył się z audi (zdjęcia)

Kiedy audi zaczęło zwalniać, postanowił je wyprzedzić. Nie zauważył jednak, że kierowca pojazdu skręca w lewo. Jak się okazało, 40-latek z volkswagena był pijany.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 17 w miejscowości Hedwiżyn w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 858, na odcinku między Biłgorajem a Zwierzyńcem, zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. Kierujący volkswagenem mężczyzna postanowił wyprzedzić jadące przed nim audi. Manewr wykonał jednak w momencie, kiedy kierowca audi wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. 36-latek z audi trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca volkswagena, 40-letni mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Początkowo droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowano objazdami. Obecnie ruch został udrożniony.

Po pijanemu wsiadł za kierownicę, doprowadził do wypadku. Volkswagen zderzył się z audi (zdjęcia)

Po pijanemu wsiadł za kierownicę, doprowadził do wypadku. Volkswagen zderzył się z audi (zdjęcia)

(fot. biłgorajska.pl)

10 komentarzy

 1. Po trzeżwemu nie umią jeździć a po pijaku wsiadają.

 2. Nowy taryfikator odstrasza .

  • Dyrdymałkiewicz nijaki

   Nowy taryfikator ma za zadanie jak najszybciej zebrać kasę na utrzymanie policji i na pokrycie zakupionego sprzętu dla nich, ale : „pomożecie !” prawda ???

 3. Ostatni sprawiedliwy

  „Polska mieszkam w Polsce…”. Jakie to małomiasteczkowe….

 4. Bezpieczne drogi wg dzbana morawieckjiego

 5. i klasyk rozbity.

 6. Gdybyż tak na roczek zniknął z ulic (czytaj : dostał odsiadkę) to może znajomi jego też trochę by otrzezwieli że jednak kary istnieją. Bo grzywny to dokuczają głównie rodzinie pijaka. A on i tak dalej chla. Rozmarzylem się???