Po pijanemu wjechał do rowu, następnie zaczął uciekać w pola. Dogonili go policjanci (zdjęcia)

Kompletnie pijanego kierowcę zatrzymał rów i znajdujący się w nim przepust. Postanowił jeszcze uciekać pieszo, jednak stan w jakim się znajdował sprawił, że policjanci szybko go dogonili.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16 na ul. Krężnickiej w Lublinie. Na wysokości ośrodka Marina samochód osobowy wpadł do rowu. Świadkowie widząc zachowanie kierowcy zaczęli podejrzewać, że może on być pijany. Powiadomili o wszystkim policję.

Mężczyzna postanowił jednak nie czekać na funkcjonariuszy lecz porzucił pojazd i rzucił się do ucieczki w stronę pobliskich pól. Mundurowi ruszyli za nim i po bezpośrednim pościgu zatrzymali kierowcę opla. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Kiedy mężczyzna wytrzeźwieje, zostaną mu przedstawione zarzuty. Grozi mu do lat 2 pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz wieloletni zakaz kierowania pojazdami.

(fot. lublin112)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. wielotni zakaz i jak wyremontuje grata bedzie chlal i jezdzil dalej

  2. Nic mu nie zrobią, ale powinien zdecydowanie poprawić szybkość czołgania się, żeby następnym razem nie musiał się wstydzić, że tak szybko go złapali.

  3. Ale facet miał kupę szczęścia, że tak nawalony nikogo nie zabił. Pewnie jak usłyszy wyrok pięciu tysięcy grzywny i karę zawieszenia, to będzie przeszczęśliwy, że tylko na tym się skończyło.

  4. Takim typom powinno sie dozywotnio zabierac prawko, bo widac, ze na kierowcow sie nie nadaja. A typ pewnie dostanie ze dwa lata zakazu i dalej bedzie mial gleboko w d….e polskie sady. W sumie mu sie nie dziwie, bo kary za takie wykroczenia sa smiesznie niskie. Grzywna i kolejny zakaz. NIc dziwnego, ze ma to gdzies.

  5. Niech facet sie zapisze do SOP czy ABW to nic mu nie zrobia. Kierowca Banasia potracil demonstrantke i dostal za to mandat 100 zlotych XD

  6. Jak to, zostaną mu przedstawione zarzuty?
    Przecież alkoholizm jest prawnie uznany za chorobę – to jak to, chorego karać ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet ruszają w Lublinie
Gminne Święto Ziemniaka w Suchocinie
Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy