Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu ruszył w drogę. Opel wpadł do rowu i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Na szczęście nikomu nie wyrządził krzywdy pijany kierowca, który znajdował się w takim stanie, iż nie był w stanie zapanować nad pojazdem. Auto przewrócił się na bok i oparło o drzewo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 9 na ul. Opolskiej w Poniatowej. Na przebiegającym przez las odcinku drogi wojewódzkiej nr 832 Krężnica Okrągła – Opole Lubelskie samochód osobowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem 35-latek stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi, wjechało do rowu, a następnie przewróciło się na bok.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec Opola Lubelskiego miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Po pijanemu ruszył w drogę. Opel wpadł do rowu i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Po pijanemu ruszył w drogę. Opel wpadł do rowu i przewrócił się na bok (zdjęcia)

(fot. Ochotnicza Straż Pożarna Poniatowa – Miasto)

Autor: redakcja

6 komentarzy

  1. Gdzie podziali się wszyscy martwiący się to, że gdy rowerzysta rozbije lampę czy urwie lusterko w samochodzie, to nie będzie miał kto pokryć wyrządzonych szkód. Dlaczego po każdym dzwonie z udziałem pijanego, nie słyszymy tego samego. Ubezpieczyciel OC zapłaci za pijaka?

  2. Znowu niedomyte wieśniaki

  3. Czyżby sołtys ?

  4. po co ratowac szkoda kasy zostawic w lesie

  5. Tym razem opel wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

  6. Historia taka tego ze lublin 112 ma błędne dane ale tak samo i policja kierował kto inny ten ze szpitala wyszedł na drugi dzień drugi wypuszczony po badaniach jeden i drugi mają na pienku z policją ten drugi to od tygodnia to juz dwa razy byl na dołku 48h….ale takie mamy prawo i policje w Opolu L.