Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po informacji mailowej o podłożonym ładunku wybuchowym, trwa ewakuacja Urzędu Gminy w Konopnicy (zdjęcia)

Do Urzędu Gminy w Konopnicy wpłynęła wiadomość na maila z informacją o podłożonym ładunku wybuchowym. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do Urzędu Gminy Konopnica wpłynął mail z niepokojącą treścią, z której wynikało, że w budynku urzędu znajduje się reklamówka z ładunkiem wybuchowym.

W związku z tym o wszystkim zostały powiadomione służby ratunkowe. Na miejscu pracują strażacy oraz policjanci, trwa ewakuacja urzędu.

Strażacy wspólnie z policjantami sprawdzają budynek. To kolejny w ostatnich dniach alarm bombowy na terenie woj. lubelskiego. Wczoraj służby ratunkowe sprawdzały m.in. budynek Urzędu Miasta w Bełżycach, gdzie wpłynęła podobna wiadomość drogą mailową. Po sprawdzeniu budynku nie odnaleziono niebezpiecznych przedmiotów.

Po informacji mailowej o podłożonym ładunku wybuchowym, trwa ewakuacja Urzędu Gminy w Konopnicy (zdjęcia)

AKTUALIZACJA

Jak nam przekazano podobną informację otrzymał również Urząd Gminy w Borkach w powiecie radzyńskim.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. W taki idiotyczny sposób można kompletnie sparaliżować to beznadziejnie bezbronne państwo.

 2. Jak wrócą po przeszukaniu, do dostaną kolejnego maila i dzień spadnie. Luzik. Może sami sobie te @ wysyłają, przygłupie służby kolesi i tak nikogo nie złapią.

 3. Nie pochwalam fałszywych alarmów, ale myślę, że w ramach treningu, paniom trochę ruchu sie przyda.
  Najwyżej o jedną, góra dwie kawki mniej wypiją, a koleżanki wzajemnie nie dowiedzą się co się której śniło ostatniej nocy.

 4. odechce się głupich żarów jak policja zapuka do drzwi

 5. Żeby w tym pośpiechu urzędnicy zdążyli chociaż dopić kawę.

 6. wszystko robota służb POst PRLu czyli ludzi Kiszczaka ( obecnie PO SLD PSL )
  im zależy na tym żeby odzyskać władzę

 7. Dlaczego pojazdy służb nie zatrzymały się na chodniku? Parkując w ten sposób utrudniają ruch i stwarzają zagrożenie.

  • Nie martw się, hulajnoga się przeciśnie i dojedziesz na miejsce służyć radą i pomocą. Dobrze że chociaż straż była akurat na miejscu, w ogóle to szacun za odebranie maila, jednak to odmłodzenie kadry to świetny pomysł był.

 8. Ten Urząd to porażka! Należę do tej gminny ale żeby coś załatwić to jaaaa pierdziele! Oczywiście nie mieszkam w Motyczu czy gdzieś w tamtej strefie! Bo większość pracujących tam to właśnie Motycz. Gmina porażka ?‍♂️

  • I Radawiec kolego, nie zapominaj o zasadzie „dziel i rządź”. Faktycznie przewodniczący rady gminy jest z Motycza, ale wójt z Radawca, parytety muszą być.

 9. Najszybsza interwencja OSP w historii. Od razu byli na miejscu. ?

  • Michal, ja nie wiem po co wyciągali auto? Wystarczyło przecież tylko drzwi od garażu pootwierać i wszystko było na wierzchu, a tak kilka litrów paliwa spalili na sam wyjazd z garażu. 😀