Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po dwóch latach z lubelskiego lotniska znów będzie można polecieć do Doncaster w Anglii

Od 22 października do siatki połączeń lubelskiego lotniska powróci połączenie z Doncaster w Anglii. Loty będą wykonywane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty.

Jesienią do siatki lotów Portu Lotniczego Lublin wróci kolejne połączenie. Po 2 latach podróżni znów będą mogli polecieć z Lublina do Doncaster Sheffield. Trasę obsługiwać będą linie lotnicze Wizz Air. Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów, na pierwszy lot można je kupić w cenie 89 złotych, kolejne to wydatek pomiędzy 219 a 399 złotych.

– Linie lotnicze Wizz Air wracają do Lublina z połączeniem, które cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców naszego regionu. To potwierdza potencjał tej trasy, a dla nas jest sygnałem, że współpraca z przewoźnikiem przynosi oczekiwane efekty. Cieszę się, że nasi pasażerowie ponownie będą mogli skorzystać z oferty lotów do Anglii, a siatka lotów z naszego lotniska jest odbudowywana – mówi, Andrzej Hawryluk Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin.

Rejsy na trasie Lublin – Doncaster Sheffield wykonywane będą trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty w godzinach porannych. W czwartki samolot będzie startował z lubelskiego lotniska o godzinie 9:10, zaś we wtorki i soboty o godzinie 9:30.

(fot. Krzysztof Wiśniewski)

9 komentarzy

  1. dobrze że gdziekolwiek latają – jest troszkę lepsze od lotniska w Radomiu

  2. Pieczychlebek Garncarz

    Teraz widać, że to lotnisko to niewypał był i chyba nadal jest.

  3. Rili? diz iz fantastik infąmarsją. aj tejk flaj tumoroł

  4. pierwszym bezpłatnym lotem wysłać bezpowrotnie inspiratora

  5. A ja tam się cieszę. Znam parę osób pracujących obecnie w Sheffield i takie bezpośrednie połączenie zdecydowanie sprzyja kontaktom. Lotnisko ma rację bytu właśnie wówczas gdy zapewnia różne połączenia w różnych kierunkach. Im więcej tym lepiej. Na razie dla większości lotnisk problem stanowi COVID i wynikające z niego ograniczenia w ruchu międzynarodowym więc cieszmy się, że wracają przynajmniej dotychczasowe połączenia.

  6. Niech szybko lata bo zaraz przestaną wpuszczać polaków do siebie przez wzrost zachorowań na covid

  7. Sam jesteś niewypał

  8. Proszę tez Glasgow przywrócić albo edinburgh uruchomić.