690 680 960

Po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów zablokowana droga wojewódzka. Jedna osoba trafiła do szpitala (wideo, zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 824. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił jeden z kierowców.

Do wypadku doszło we wtorek po południu na ul. Żyrzyńskiej w Puławach. Na przebiegającym przez las odcinku drogi między ul. 1000-lecia Państwa Polskiego a drogą ekspresową zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem 76-latek z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z poruszającym się z naprzeciwka suzuki.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, 76-latka przetransportowano do szpitala. Kierowcy suzuki 22-latniemu mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Droga wojewódzka nr 824 jest całkowicie zablokowana.

(fot. wideo Policja)

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie